Vítejte v novém

/ Redakce

Vítejte!!! Je paradox vítat vás na stránkách, které již nějakou dobu existují, ale díky velkým změnám se hodí přivítat stávající čtenáře i ty nové.

Jak na první pohled vidíte, on-line magazín Iconiq.cz prošel značnou přeměnou a to nejen v designu. Díky stále vzrůstající se popularitě, za kterou upřímně děkujeme, jsme se rozhodli náš magazín i nepatrně rozšířit a přinést vám více informací i z jiných oblastí životního stylu. Asi tou hlavní změnou, proč rovněž používám slovo “Vítejte” je spolupráce s portálem tiscali.cz, díky které věříme, že dnešním dnem budeme denně vítat nové a nové čtenáře a zůstane jen na nás, zda se budou věrně vracet zpět.

I po všech změnách bude stále Iconiq.cz především módním portálem, který vás bude i nadále informovat o aktuálních trendech, osobnostech, kolekcích, návrhářích. Chceme ještě více podporovat českou tvorbu a přinášet žhavé novinky z domácí scény. Nebudou chybět módní inspirace, jejichž prostřednictvím se vám snažíme pomáhat vytvořit si svůj osobní styl. Ani v oblasti kosmetiky a krásy nechceme zůstat pozadu a naše redaktorka bude úzce spolupracovat s významnými vizážisty, kteří vám budou přinášet rady v oblasti líčení a péče o pleť. Čekají vás návody v podobě fotoseriálů, které vás budou krok po kroku inspirovat, jak se nalíčit podle aktuálních trendů. Nezapomene ani na rozhovory s osobnostmi z módní branže, s bloggery i celebritami.

Zkrátka a dobře, chceme této zemi ukázat, že módy a vyhraněného životního stylu se nemusíte bát. Mně osobně zaujala slova obávané – nicméně nejmocnější módní – ženy světa Anny Wintour, která řekla, že lidé mají z módy strach. Ti, co módu milují, se bojí, že společnost je odsoudí pro marnotratnost, snobství, nadřazenost. Ti, co se módy obávají, se bojí, že lidé se jim budou smát a ponižovat, že vybočují a nemají vkus. V každém případě již Jan Werich řekl, že šaty dělají člověka a my v Iconiq.cz s tím musíme jen souhlasit. Životní styl je něco čím, se od ostatních odlišujeme a je jedno, jak ho pojmeme. Důležité je, abychom byli šťastní a spokojení a na okolí nehleďte. Váš život za vás nikdo jiný žít nebude, a pokud se cítíte v otrhaných kalhotách dobře, tak je to jen vaše věc, ale nikdy neodsuzujte ty, pro které perfektně padnoucí kalhoty jsou vším.

Vždy buďte sám sebou, ale Iconiq.cz čtěte určitě:-))

Přeji naší redakci hodně inspirativních nápadů, radosti z vykonané práce a hodně trpělivosti se šéfredaktorkou:-)) Přeji našim čtenářům mnoho příjemných chvil na stránkách www.iconiq.cz a o své názory, pocity, přání se nebojte s námi podělit na našem facebooku, který je zde jen a jen pro vás.

Michaela Hošková, šéfredaktorka

Foto: Kamila Písaříková