V Í T E J T E!!!

/ Redakce

Den D je tu. Tedy rozhodně pro nás v redakci. Dnes slavíme první den spuštění nového módního on-line magazínu s názvem Iconiq.cz. Dlouho jsme přemýšleli o názvu, ale nakonec to bylo docela snadné. Chtěli jsme něco jednoduchého, lehce zapamatovatelného, a jelikož se všichni považujeme za módní ikony:-) s IQ, název byl jasný.

Teď to jen musíme dokázat, že víme, co děláme, že vás dokážeme zaujmout, že vám budeme přinášet aktuální dění ve světě módy, inspirovat k nákupům, vzdělávat a i dobře bavit. Je pro nás velkou výzvou uspět na tak malém a přeplněném internetovém trhu, ale věříme, že to zvládneme a o naší kvalitě vás přesvědčíme.

Řada z vás asi nebude zcela překvapena obsahem, ale pouze designem. Ano, tento magazín není úplným nováčkem, jen vylepšenou a samostatnou verzí e-magazínu BeInStyle.cz, který vznikl jako součást stejnojmenného e-shopu s luxusními módními doplňky. Jeho obliba nás až zaskočila a nastartovala k tomu, abychom vytvořili obsahově stejně úspěšný, ale svým moderním designem o mnoho lepší módní e-magazín. V tak hektické, náročné a stresující době, kdy více věcí krachuje, nás takový úspěch těší a posouvá dále.

A čím se chceme lišit od konkurence? Chceme více podporovat českou módní scénu a český design, to nám zde chybí a myslíme si, že český um je natolik kvalitní a originální, že je velká škoda ho více neprosazovat. Chceme vám přinášet inspirace, které vytváří módní redakce ve spolupráci s velmi mladičkou, ale talentovanou designérkou. Rádi bychom se s vámi podělili o žhavá videa, která nás zaujala.

Já osobně tento staronový magazín považuji za své další dítě, které bych ráda dobře vychovala. A rovněž si uvědomuji, že to bude stejně těžké jako s mou dvouletou dcerou, jejíž názory na módu se začínají již nyní těžce vyhraňovat. Ranní konflikty u její skříně nabírají na obrátkách. Nějak si nedá vysvětlit, že venku není natolik zima, aby si vzala svetr se třpytivou mašlí, ale že džínečky s motýlkem a bavlněné tričko budou na procházku vhodnější. Když se přemístíme k botníku, její urputnost vylétne na maximum a ona nechce z nohou sundat letní sandálky s velkou barevnou kytkou, aby si vzala pohodlné sportovní botičky na běhání po hrbolatých chodnících. O módních doplňcích raději nebudu ani mluvit. Přeci co má maminka musí mít i ona a to zcela bez rozdílů:-) Ufff, tak snad samotný magazín nebude za pár dalších měsíců taky takto umanutý a vzteklý.

Držte nám palce a staňte se našimi věrnými čtenáři. Na vaše názory, námitky, inspiraci čekáme na facebookových stránkách. A buďte vybíraví a umanutí, v módě to je nutností:-) Michaela Hošková a celý tým ICONIQ.

PS: Nerada bych zapomněla na velké poděkování agentuře SiteOne, jmenovitě Viktorovi Bezděkovi a Jakubovi Tauskovi za skvěle odvedenou práci a velkou trpělivost s námi. Byli a jsme nároční klienti, kteří to, co má být zítra, chtějí, aby bylo už dnes:-). A tito dva denně až nehorázně optimističtí pánové to dokázali. Jen díky nim má tento magazín dokonalý design a světovou úroveň. Patří vám velké díky.