Vlasy a pleť: Vyzkoušejte fresh beauty novinky

/ Jitka Krulcová

Dejte svým vlasům péči po vysilujícím období a pomalu si po dnech strávených u vody zvykejte i na nanášení make-upu. Našli jsme pro vás šetrné novinky, které si zamilujete.

Vlasový elixír

Intenzivní elixír od organické značky InLight je ideální pro regeneraci vlasů poškozených letními vlivy. 100 % bio složení na bohaté olejové bázi zahrnuje kopřivu, rozmarýn, lopuch a jojobový olej, které společně bojují proti lámání a vypadávání vlasů, urychlují jejích růst a podporují hydrataci vlasového vlákna.


“It” tvářenka

Japonská ikona Sensai přichází s dalším rozšířením portfolia své dekorativní kosmetiky, tentokrát je přírůstkem pudrová tvářenka Blooming Blush v paletě pěti odstínů. Každá tvářenka je doplněna o decentní rozjasňovač, který lze použít buďto samostatně ke konturování obličeje nebo pro oživení efektu tvářenky.

Minerální make-up

Minerální, čistě přírodní a hypoalergenní make-up Anabelle Minerals je založený na rozjasňující slídě, matujícím oxidu zinečnatém, oxidu titaničitém poskytujícím ochranu před UVA/UVB zářením a barvivech oxidu železnatém a ultramarínu. Úroveň krytí lze ovlivnit nanášením nasucho nebo namokro. Vynikající varianta pro běžné denní nošení. K dostání ve 22 odstínech.