Parfémy pro něj i pro ni: Jaké vyzkoušet právě teď?

/ Lenka Komrsková

Odměňte se koncem neobvykle náročného roku novou vůní, která přesně vystihne vaši osobnost… Nezapomeňte při tom obdarovat i své blízké. Které omamné tóny je zaujmou nejvíce?

PRO ŽENY

Chanel, Coco Mademoiselle L’Eau Privée

Provokativní noční vůně Coco Mademoiselle L’Eau Privée přispěje k vašemu klidu a uvolnění díky tónům růží, jasmínu a pižma. Parfém naneste na zápěstí, vlasy i negližé a nechte se unášet podmanivou vůní.

Valentino, Donna Born in Roma

Tři druhy jasmínu přinášejí eleganci a ženskost, která je podtržena bourbonskou vanilkou, nejdražším extraktem na světě. V kombinaci s dřevitým závěrem vůně připomíná atmosféru ulic Říma.

Lancôme, Idôle L’Intense

Pro všechny ženy, které se nebojí výzev, je tu nová intenzivní vůně Idôle L’Intense. Tvoří ji hned tři druhy ušlechtilých růží doplněné o smyslné jasmíny, vanilku a teplé dřevité tóny.

PRO MUŽE

Givenchy L’Interdit Intense

Givenchy představuje vůni L’Interdit. Hloubka a bohatství Eau de Parfum Intense vytváří orientální, květinovou i dřevitou vůni, která je mimořádně sofistikovaná. Hypnotický tmavý flakon pak láká k porušení pravidel.

BOSS Bottled Infinite

Bottled Infinite představuje touhu muže dneška znovu se spojit se svým vnitřním já. Energizující a smyslný parfém kombinuje svěžest citrusového aroma a intenzitu aromatických, dřevitých tónů.

Paco Rabanne, Invictus Who is the God

Tradiční struktura pyramidy byla ve vůni Invictus vymezena pouze do dvou skupin ingrediencí. Svěží tóny zastupuje grapefruit, bobkový list a mořské tóny. Vášeň přinese dřevo guajaku, šedá ambra a pačuli.

Všechny vůně seženete v parfumeriích Marionnaud.