VY ZA TO STOJÍTE!

/ Redakce

Týdny “Vy za to stojíte” se blíží.

Světová kosmetická značka L´Oréal Paris chce vyjádřit poděkování svým zákazníkům za jejich dlouhodobou přízeň a podporu. Jsou to právě oni, kdo naplňují již více než 40 let unikátní slogan „Protože Vy za to stojíte“. Každá žena má právo na svou krásu a osobnost. Osobní hodnotu si uvědomovaly ženy již od roku 1971, kdy vrcholila společenská revoluce a propukla nová vlna feminismu.

 „Já za to stojím“ znamenalo, já vím, že vy si myslíte, že za to stojím, protože tak na věc nahlíželi přítomní muži. Hodlali si vzít ženu a učinit z ní věc. Byla jsem v obraně a vzdorovitá. Pomyslela jsem si, porazím vás. Vy mi nemáte co říkat, kdo jsem. Už celé generace jste mi našeptávali, kdo jsem,“ vysvětlila textařka v McCann Ericsson Ilon Specht.

Legendární slogan „já za to stojím“ se proměnil do podoby „Vy za to stojíte“. Nepřestává znít ani ve 21. století. Sílu mu dodávají mezinárodní ambasadoři L´Oréal Paris, kteří ho ztělesňují přes svou osobnost. Příkladem jsou moderní a úspěšné ženy jako Ines de la Fressange, Jane Fonda, Aimee Mullins nebo Beyoncé Knowles. Oblibu si slogan získal nejen v západním světě, ale také ve východní Evropě a Asii. Filozofii podporuje i čínská zpěvačka a herečka Fan Bing Bing nebo hvězda filmu Milionář z chatrče Frieda Pinto.

Týdny „Vy za to stojíte“ se uskuteční od 26. listopadu do 23. prosince 2012. Hlavní cenou je zájezd do Paříže, který zahrnuje i kapesné na nákupy. Tuto výhru mohou získat tři výherci.  Do soutěže se zapojíte zakoupením produktů L´Oréal Paris v celkové hodnotě nad 249 Kč. Poté je třeba zaslat potřebné informace prostřednictvím SMS nebo webových stránek na příslušnou adresu. Nutné budou zejména údaje jako přesný čas a datum zakoupení produktů, které naleznete na účtence.

Která z nás netouží po výletu do Paříže s naditou kreditkou? Stačí jen málo.