Vychutnejte si jarní lázeňské rituály

/ Redakce

Nejen zima láká k odpočinku ve voňavé lázni. I v jarní a letní dny si můžete vychutnat relaxaci, která vás správně naladí na prožití následujících dnů.

Pohádkový 5 hvězdičkový Alchymist Grand Hotel & Spa, nacházející se v historickém centru Prahy, je oceňován nejen pro kvalitní ubytovací služby. Ve zdejších profesionálních lázních Ecsotica Spa, umístěných ve sklepních prostorách hotelu, si při svém pobytu dopřejete maximální relaxaci.

Ecsotica Spa v Alchymist Grand Hotel & Spa

Nyní si můžete dopřát jarní rituály, které povzbudí vaše smysly a ozdraví vaše tělo do nového ročního období. Vyzkoušet můžete Rituál Královen pro ženy či Citrusový Rituál pro muže – oba vám zaručí blahodárné účinky, díky použití pryskyřice, výtažků z pomeranče a červeného grepu.

Ecsotica Spa v Alchymist Grand Hotel & Spa

Lázně Ecsotica se nachází v unikátním gotickém sklepení v Alchymist Grand Hotelu & Spa. Jejich součástí je také privátní bazén, relaxační místnost, suché sauny, pára a posilovna od firmy Technogym. Vstup pro hosty hotelu Alchymist je bezplatný, ostatním klientům jsou k dispozici jednorázové vstupy a členské karty, které zahrnují slevy na lázeňské procedury. Ecsotica Spa má také vlastní vchod přístupný pro návštěvníky, kteří nejsou v hotelu ubytováni, a tak můžete do oázy klidu vstoupit přímo z ulice.

 

Rituál Královen 

Při rituálu jsou používány naprosto unikátní produkty, které jsou inspirovány recepturou parfému, jehož základem je pryskyřice, symbol věčného mládí a absolutní čistoty. Jejich exotické vůně vytváří auru výjimečnosti a propůjčují sebejistotu a vnitřní sílu. Hloubkově hydratují, vyživují a omlazují pokožku a dodávají jí hedvábnou jemnost.

Ošetření, které trvá 90 minut zahrnuje celkovou aromaterapii, celotělový peeling ze soli, detoxikační tělový zábal s vonnými esencemi, během kterého probíhá peeling obličeje a detoxikační maska obličeje a celotělovou aroma-masáž.

Foto: Archiv Alchymist Grand Hotel & Spa