Vychytávky pro moderní lenochy

/ Redakce

Taky máte někdy takovou tu línou náladu a potřebovali byste, aby za vás všechno někdo udělal? Právě pro vás jsme našli několik vychytávek, které jsou jako dělané pro všechny moderní lenochy.

obrázek (1)Sladkosti až domů
Už se vám někdy stalo, že jste dostali večer chuť na něco dobrého, ale obchody už byly zavřené a večerka široko daleko žádná? Přesně v takovou chvíli člověk zatouží po službě, která by vám až domů dovezla chipsy, čokoládu a něco dobrého k pití. A my v Iconiqu jsme takovou službu našli. FoodBox.cz je služba jako dělaná nejen pro lenochy, ale i pro ty, kteří pracují dlouho do večera a pak mají zatracenou chuť na něco k jídlu. Objednat si můžete nejen dobré jídlo, ale právě i zmíněné dobroty, domácí limonády a pro romantický večer třeba dobré víno.

Cesta ke správnému make-upu
Přiznám se, že jsem moc ráda nalíčená, ale zatraceně nerada zkouším nové líčení. Nebaví mě patlat se s něčím, co mi pak nesluší, jednak na to nemám čas a za druhé jsem tak trochu lenoch. Není tedy divu, že jsem si zamilovala aplikaci Make-up Genius od L’Oreálu. Nemusíte totiž složitě nahrávat svoji fotku, do aplikace se přímo vyfotíte a pak už jen zkoušíte a zkoušíte, co vám bude slušet nejvíce. Vybrat na zkoušení si můžete jednotlivé sezónní looky nebo samotné produkty, které si rovnou můžete objednat. A věřte, že je to docela zábava.

Screen shot 2015-06-27 at 11.24.21 PMBrýlový poradce
Nedávno jsem potřebovala nové brýle, nechtělo se mi pro ně do obchodního centra, kde je hlava na hlavě a obíhat malé optiky se mi také nechtělo. A vida, moje prosby o virtuální pomoc byly vyslyšeny a já našla Easyoptic.cz. Stačí nahrát svou fotku a už jen zkoušet jednotlivé modely. Když si pak vyberete několik modelů, můžete si objednat jejich zkoušku domů. Vybrané modely vám zašlou poštou a vy si na ně 4 dny můžete zvykat, abyste si vybrali opravdu ty správné. No není to perfektní služba?