Vyměňte designérské kabelky za batohy! Máme pro vás 6 tipů

/ Redakce Foto: archiv firem, pinterest

Už dávno není pravidlem, že batohy nejsou stylové a elegantní. Obzvlášť, když se jedná o ty designérské. Někdy bývají skvělou a hlavně komfortní obměnou luxusních kabelek. Máme pro vás 6 tipů do kterých nebude těžké se bezhlavě zamilovat. Tak který si vyberete?

Gucci

Do kolekcích od Alessandra Michele je těžké se nezamilovat. A to obzvlášť do tohoto batohu. Tia GG Supreme Backpack má jednoduchý elegantní tvar, klasický Gucci monogram, který je v kombinaci s cool potisky. Je jen na vás, jaké zvíře z Alessandrovi zahrady zvolíte.

Tommy Hilfiger

Výrazné vzory, různé barvy a ikonické hvězdičky skvěle korespondují s jednoduchým designem batohu. Plátěný batoh od Tommyho se v horkých letních dnech stane skvělým parťákem na procházky městem, na nákupy, nebo na rande s kamarádkou.

Bottega Veneta 

Pokud barvy a vzory nejsou nic pro vás, vyzkoušejte all black klasiku od Bottega Veneta. Minimalistický design a vás dostane. Nemusíme snad ani zmiňovat, že se hodí naprosto k čemukoliv.

Louis Vuitton

Neverfullka s monogramem je naprostá klasika. Tak proč nevyzkoušet její odlehčenou variantu v podobě tohoto batohu? Palm Springs Backpack Mini strčí do kapsy všechny nudné cross body kabelky. Skvěle se hodí k denimovým outfitům, k šatům, ale i teniskám.

Chanel Backpack

Elegantnější batoh byste jen těžko hledali. A kde jinde, než u Chanel. Pokud neustále řešíte, jakou barvu kování zvolit, tenhle batůžek to vyřeší za vás. Uznejte sami, že kombinace zlatých a stříbrných popruhů je více, než dokonalá.

The Row

O tom, že sestry Olsenovi už dávno nejsou těmi holkami z teenage filmů, ale skvělými designérkami nás přesvědčují v každé své kolekci. Tenhle kousek je toho více, než důkazem. Jestli jste do teď stejně jako my červené barvě odolávali, máte smůlu! Tenhle batoh s tolik vyjímečným odstínem červené zkrátka musíte vyzkoušet! Nebo si alespoň představit, jak dokonale by oživil všechny vaše outfity. Už se s ním vidíte?