Vyražte na golf stylově

/ Redakce

Golf je jedním ze sportů, kde hraje velmi důležitou roli výběr oblečení. Představujeme stylové novinky, se kterými se blýsknete a budete styloví nejen na greenu.

S počátkem nové golfové sezóny přichází také přípravy na nové úspěchy. Oblečte se na green stylově a pořiďte si také kvalitní vybavení, úspěch bude zaručen.

Nová kolekce Bogner Golf se vyznačuje perfektní souhrou světel, funkčnosti, výkonu a dekorativních detailů. Barevná paleta s dobře promyšlenými akcenty dodává materiálům sportovní luxus, ze kterého přímo sálá energie a nadšení.

BOGNER_SPORT_152_01_LOWRES

 

Tvůrčí základ kolekce pochází z pocitu vášně pro sport a byl vytvořen na základě výměny názorů s úspěšnými sportovními osobnostmi jako je profesionální golfista Bernhard Langer. Ergonomické přizpůsobení, funkční detaily a kvalitní materiály zajišťují sportovní módu na té nejvyšší úrovni.

BOGNER_SPORT_152_04_LOWRES

Velmi důležitým doplňkem každé golfové výbavy jsou také technické doplňky. Speciálně upravený nůž GolfTool v sobě ukrývá deset užitečných funkcí, ale i přes to váží pouhých 65 gramů. „Téčko“, jak bývá nůž nazýván, je vyrobeno z tenké tvrdé oceli, a proto bez větší námahy proniká do zmrzlé i tvrdé půdy.

Mezi důležité funkce nože patří například klíč na opravu půdy, podložka k označení míčku, vytahovač stojánku nebo čistič drážek. Victorinox nabízí k nástroji GolfTool elegantní pouzdra, a to ve dvou provedeních – z nylonu či kůže.

Picture 002

Foto: Archiv značek