Vysvědčení rozdáno, prázdniny začínají!!!

/ Redakce

Den D pro všechny školou povinné je tady. Před vysvědčením už nikdo neuteče a rodiče před dlouhými prázdninami rovněž ne. Prázdniny jsou tady a doba dovolených a dnů s tropickými hodnotami taktéž. Užijte si je v klidu a pohodě a ve zdraví se vraťte zpět do práce i školních lavic. A po aktuálním teroristickém útoku to není jen klišé, ale vřelé přání.

Nyní nastává doba léta, klidu, odpočinku, radosti. Alespoň tak je tato doba všemi popisována. Z médií slyšíme každou minutu, jsou prázdniny, tak si je užijte. Nikdo však neříká, že ony prázdniny se týkají jen dětí. Pro nás dospělé a navíc rodiče je to spíše doba perfektní organizace, excelovských tabulek a závislosti na prarodičích, aby naše dítka ty své prázdniny prožila naplno. Celý rok vedu redakci a týdenní harmonogramy, ale věřte, že dvouměsíční letní program dvou dětí bych za ten rok obratem vyměnila. Každý den je naplánován do detailu a já musím věřit, že vše bude klapat. Pokud se celý plán zhroutí jako domeček z karet a stanu se šéfredaktorkou, redaktorkou, chůvou, kuchařkou, zábavným klaunem, plavčíkem a řidičem v jednom. I když nejsem tohle po celý rok?:-)) Letos to mám zase o něco náročnější. Škola začíná až 19. září, takže z dvouměsíčního plánu s stává rázem dva a půl měsíční a navíc se netýká jen syna, ale poprvé i dcery, která se chystá do první třídy.

3829614429225547f924edf097875d0d

To vše je ale směšné ve srovnání s útoky, které proběhly v Istanbulu a opět vystrašily celý svět. A dle varování nebyly poslední. Zajímavostí je, že loňské prázdniny začínaly stejně a to teroristickými útoky v Tunisu a ve Francii. Velkému množství lidí se prázdniny loni zkomplikovaly. Lidi dostali strach a často dovolené narychlo rušili nebo měnili destinace. Strach je oprávněný, ale na druhé straně začít se jen bát, by znamenalo vítězství těch zlých. Ať už budete trávit volno u moře či na kolech na Šumavě, užijte si vše, co děláte naplno a s úsměvem.

b7db8eaa2fc87f7159f53a21c0c0fd6f

Redakce Iconiq si bude rovněž vybírat své volné dny, tak vás prosíme o shovívavost, že občas vyjdou články jen dva, ale sledujte nás na instagramu, kde se s vámi budeme dělit o zážitky z našich cest, které jistě budou i módou protkané. Nezapomene pro vás sledovat dění na filmovém festivalu v Karlových Varech a rozhodně nehodláme opomenout módní týden v Paříži, kde se představí kolekce té nejvyšší krejčoviny Haute Couture.

Haute Couture Christian Dior SS2011 5

Vy využijte tropických veder k povalování na sluníčku, vlahých večerů k popíjení sladkých koktejlů, rodinných dovolených k prohlubování vztahů, zahradních slavností k posezení s přáteli. Zkrátka a dobře, redakce Iconiq vám přeje léto, jaké si sami přejete mít.

489bc37f4c9dfed1af0cdf41236633b6

Foto: Pinterest.com