XXL bloggerky: Kila navíc co mají styl

/ Redakce

Mají křivky jako Věstonická Venuše, ale nic si z toho nedělají. Naopak, postavily na tom svou virtuální a někdy i opravdovou kariéru a popravdě, díky bohu za to.

18631922709_3a6d63c523_cTaké máte pocit, že dnešní svět se dost často zakládá na prvotním dojmu? Není snad jediná žena a dívka, která by si alespoň na malou chvíli nepomyslela, že být hubená znamená být šťastná, úspěšná a milovaná. Hledáme v lesklých časopisech inspirace, které jsou obléknuté na modelkách, jejichž postava se té naší často neblíží ani zdaleka a nejedna z nás je toho sem tam nešťastná. Ano, ne každá žena se může pyšnit postavou modelky, a my si myslíme, že je to dobře. Vždyť i kypré barokní tvary mohou vypadat dobře a navíc, jak by to na světě vypadalo, kdybychom všechny měly postavičku jako Cara Delevingne. Ovšem ne každá žena s konfekční velikostí větší než 40, si se svými tvary umí poradit. Proto jsme našli 3 XXL blogerky, které jsou skvělou inspirací jak na to.

18308618646_f29c243370_cKočka s křivkami
Jednou z nejstylovějších a také světově nejúspěšnějších XXL blogerek je stylistka a návrhářka Tanesha Awasthim která vede blog Girlswithcurves.com. Je důkazem toho, že větší konfekční velikost neznamená, že se žena bude halit do neforemných hábitů a zakrývat co se dá. Naopak, Tanescha poukazuje na své přednosti, ukazuje svoji ženskost a ať má na sobě cokoli, nikdy si neřeknete, “To se na její figuru nehodí.” Jestli je někdo inspirací, pak je to ona a my bychom si přáli vídat i české boubelky oblékané místo do triček z tržnice nebo evidentně malých a nesedících modýlků, do něčeho podobně stylového.

17966581805_47df15975a_hStylová blondýnka
Druhou okouzlující blogerkou je pro nás blondýnka Nicolette Mason. I tahle dívka je důkazem toho, že ve světě a dokonce i v tom módním světě křivky rozhodně nevadí. Nejenže vede svůj blog nicolettemason.com, ale také je redaktorkou časopisu Marie Claire a přispivatelkou internetových magazínů jako Vogue.com a Stylcaster.com. Navíc navrhuje vlastní kolekci oblečení.

17769604886_d29acf2bdb_oInspirativní kráska
Třetí do party je Nadia Aboulhosn, která své krásné outfity postuje na blog nadiaaboulhosn.com. A proč se nám líbí zrovna tahle dívka? Zkrátka protože si nic nedělá ze svého velkého zadku a malých prsou, vypadá žensky a se stylem obléká i kousky, které by se možná bála si vzít kdejaká štíhlá žena.

Na závěr otázka. Proč myslíte, že jsou tyhle blogerky, ženy s velkými zadky a špíčky na bříšku, tak úspěšné, krásné a inspirativní? Odpověď je jednoduchá. Sami sebe si váží a jsou se sebou spokojené a smířené. Tak jen do toho, postavte se před zrcadlo a také si řekněte “Holka, ty jsi dneska kočka.”

Zdroj foto: Archiv blogerek