Yemi AD slaví patnácté narozeniny své taneční skupiny

/ Redakce

Na taneční scéně působí Yemi se svojí formací JAD Dance Company od roku 1999. Za patnáct let působení se stala jednou z nejoriginálnějších ve střední Evropě. Dnes máte jedinečnou možnost užít si oslavy ve velkém stylu.

Yemiho tanečníci dělají České republice reklamu jak na divadelních jevištích, tak i na koncertních pódiích či ve filmech a reklamních kampaních. Oslava narozenin proběhne dnes v pátek 27. června v industriálním prostoru divadla La Fabrika. Večerem bude provázet přímo Yemi AD, který žije momentálně v Los Angeles.

Dap oslava 2

Čtvrté narozeniny oslaví v La Fabrice také Yemiho taneční škola Dance Academy Prague. Těšit se můžete hned na dvě výjimečná vystoupení v podání těch nejlepších. Akci podpoří svým vystoupením další osobnosti umělecké scény, mezi nimi například Matěj Ruppert z Monkey Business či Gipsy.cz.

JAD Dance Company je taneční skupina, která si svou originalitou a úspěchy vysloužila pozornost publika po celém světě. Z jejich nejznámějších show si připomeňme například opening koncertu Madonny, turné s Kanye Westem, performance na udíllení amerických cen MTV, koncerty a videoklipy pro Charlie Straight, Benem Cristovao nebo Karla Gotta.

dap oslava 4

Historie JAD se začala psát v roce 1999, kdy poprvé vystoupila v Národním technickém muzeu, tehdy pouze v pětičlenné sestavě. V současné době tvoří JAD 10 elitních tanečníků a 10 mladých talentů v přípravné sekci new generation. Během večera bude v prostorách La Fabriky připravena videogalerie nejvýraznějších projektů, nejen z dílny taneční skupiny, ale také umělecké a kreativní produkce. “Přestože teď trávím většinu svého času v Los Angeles, kam jsem se přestěhoval, stále v Evropě produkujeme velkou řadu eventů. Poslední rok byl extrémně nabitý. Páteční show v La Fabrice bude výjimečnou příležitostí vidět vystoupení JAD dance naživo,dodává k připravaným oslavám Yemi AD.

V pátek 27. června se uskuteční hned dvě představení zmiňovaných „oslavenců“. Od 18:00 do 19:30 proběhne strhující THE SHOW, závěrečné představení studentů a choreografů Dance Academy Prague. Poté bude následovat SHOWCASE od 20:00, kde JAD představí svou unikátní tvorbu ve stylu street fusion, Po ní se můžete těšit na tzv. Battle – taneční souboj těch nejlepších a následnou párty.

dap jad oslava plakat

Vstupenky na Dance Academy Prague “The Show” jsou k dostání v předprodeji za 290 korun. Vstupenky na JAD Dance Company “Showcase” k dostání v předprodeji za 100 korun. Předprodejními místy jsou Dance Academy Prague a pokladna La Fabriky.

Foto: Archiv