Za luxusními nákupy do Monte Carla

/ Redakce

Povánoční slevy začaly a v obchodech se zdá je mnohem více lidí než před samotnými svátky. Pokud chcete vyrazit za nákupy do zahraničí, spojte příjemné s užitečným a vyražte například do Monaka.

Monako je známé svým luxusním přístupem k životu i nízkými daněmi. Za výlet rozhodně stojí a jeho návštěvou se dají spojit dvě příjemné věci – výlet a nákupy.

Pokud dáváte přednost nákupům luxusních značek, můžete navštívit například nový komplex Les Pavillons de Monte Carlo v zahradách Boulingrins v srdci Monte Carla. Ten byl otevřen na počátku října letošního roku, přičemž slavnostního přestřižení pásky se chopil sám kníže Albert II. Monacký. Užít si výlet můžete dokonce i z pohledu zajištění komplexních služeb. Například cestovní agentura Exclusive Tours vám zaručí nejen pohodlnou cestu, ale pro nerušené nákupy zajistí také zcela soukromou návštěvu jednotlivých butiků i pavilonů za doprovodu profesionálního stylisty.

Les Pavillons Monte Carlo II

Komplex budov Les Pavillons de Monte Carlo, tvarem inspirovaných plážovými oblázky, navrhl známý architekt a interiérový designér Richard Martinet ve spolupráci s monackým architektem Cherifem Jahlanem. Po následující čtyři roky bude toto uskupení pěti ultra moderních futuristicky vyhlížejících budov domovem dvaceti luxusních butiků slavných značek, mezi něž patří Balenciaga, Boucheron, Saint Laurent, Akris, Miu Miu, Sonia Rykiel, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Lanvin, Chopard a mnohé další.

Les Pavillons Monte Carlo I

S Exclusive Tours se můžete vydat například na tématické výlety za nákupy, odpočinkem i dobrodružstvím. Spolehlivý tým pro vás kompletně zařídí dovolenou i pro náročné cestovatele do všech detailů tak, aby vaše dobrodružná cesta byla bez komplikací a abyste mohli plnými doušky vstřebávat zážitky, na které se nezapomíná.

Foto: Archiv agentury