Zajímavostí není nikdy dost

/ Redakce

Sledovat módní trendy je jistě zábavné a hlavní motto našeho on-line magazínu. Nicméně nelze přehlédnout i jiné zajímavosti, které část s módou či designem úzce souvisí a rozum se vám nad nimi často zastaví.

Máte chuť zažít nějaký neobvyklý zážitek? Hledáte hotel, ve kterém prožijete více než jen obyčejnou noc a komfort nabízející 5 hvězdičkový hotel s každodenním úklidem? Pak tu jeden tip, vlastně hned dva máme. Hotel Het Arresthuis v holandském Roermondu je místo, kde dříve trávili svůj čas lidé odsouzení k trestům odnětí svobody. Ano, tento hotel býval vězením a nyní nabízí luxus, který si však atmosféru klasického vězení i nadále drží.

Prison Hotel

Pokud chcete spatřit další Alcatraz, nemusíte do USA, ale stačí jet pouze do německého Kaiserslauternu. I zde z bývalého vězení vznikl hotel, ale vězeňské prvky rovněž zůstaly. Je to světový trend pro znuděné klienty, kteří hledají něco nového. Je možná až strašné, jak moc se lidstvo nudí a co vše obchodníci a stavitelé jsou schopni vytvořit, aby jejich neskromnost  a manýry uspokojili. Opravdu potřebujeme zažít pocit uvěznění a nesvobody, abychom měli pocit, že život je zajímavý?

PRISON HOTEL

I automobilky nezahálejí a snaží se své klienty překvapit novinkami, které tají dech. Pokud patříte mezi ty, které už klasická auta nudí a chcete například někoho oslnit, pak si zaleťte do Velké Británie,kde si můžete pronajmout 8,5m dlouhou limuzínu vyrobenou z Mini Cooperu. Původní Mini muselo být posláno do Las Vegas, kde bylo rozříznuto a následně rozšířeno o středovou část. Výroba stála 65 tisíc liber a výsledek posuďte sami.

Mini Limo

I ve světě módy se dějí věci, které nás ohromují a tak trochu i nostalgicky dojímají. Topmodelky a rovněž staré kamarádky Naomi Campbell a Claudia Schiffer se sešly ve společné reklamě nové kabelky značky Tommy Hilfiger, která je součástí kampaně Breast Health International, bojující proti rakovině prsu. Je až neuvěřitelné, jak krásné tyto dámy stále jsou. Dva protiklady, které žijí odlišnými životy, ale přitom na jedné jediné fotografii působí naprostým souzněním jejich duší.

CPE/Naomi Campbell & Claudia Schiffer for Tommy Hilfiger

I poslední zpráva se bude týkat aut. Lapo Elkann, italský průmyslník, někdejší manažer firemní propagace koncernu Fiat si u svých vozů potrpí na výstřední vzhled. Jeho vozový park čítá řadu vozů, které oblékl do vojenské uniformy nebo kohoutích stop. I na českých silnicích můžeme takové vozy občas zahlédnout a kolem nich i řadu zvědavců se svými fotoaparáty.

profimedia-0174669465

Kdo si hraje, nezlobí. To člověk slyšel tolikrát za svůj život. Jako matka dvou dětí nyní vím, jak moc tato slova znamenají. U dospělých možná dokonce víc. Pokud i vy máte děti, pak jistě vlastníte i pár kostiček kultovního a stále oblíbeného lega. Je známo, že se z něj dá postavit téměř cokoli. A my máme důkaz, že opravdu cokoli. Máte málo bot nebo jsou příliš nudné a ordinérní? Zahrajte si na Manolo Blahnik a svůj vlastní pár si postavte. Děti ohromíte, okolí budete fascinovat, ale jestli to vaše nohy přežijí ve zdraví, to je otázka, na kterou zatím odpověď neznáme.

STAR magazine's "Scene Stealers" event

A co nás čeká příště? Uvidíme. Svět je plný bláznivých lidí i věcí, které nás nepřestanou fascinovat.

Foto: Profimedia.cz