Zaklina: Babička módní ikonou

/ Redakce

Sociální sítě na nás chrlí nespočet informací, fotografií a nových idolů, které vždy budeme znát jen a pouze z facebooku nebo instagramu. Je to nový způsob obživy i kontroly nad našimi názory o tom, co je dnes in nebo out. Díky sociálním sítím vznikají nové celebrity i módní ikony a jednou z nich je Zaklina.

Světové portály hlásí nález nejkrásnější babičky současnosti. Ano, čtete dobře. Kde jsou ty doby, kdy babičky nosily šátky, zástěry a svůj volný čas trávily zahradničením nebo zavařováním. Současná doba nám představuje nové babičky, stále mladé, a šik.

1

A přesně taková je Zaklina, módní bloggerka, která je už babičkou dvou vnuček, ale její věk 47 jí stále řadí mezi mladé, které často své děti teprve odvádí do mateřských škol.

2

Zaklina je sice módní bloggerkou, kterou sleduje řada lidí a média o ní začínají psát, ale několik úprav je na ní patrných. Možná na její věk je jich až příliš a těžko říci, zda jí na věku dokonce nepřidávají.

Glamorous Gran Becomes Social Media Fashion Star

Její styl je ale rozhodně inspirující a osobitý. Všemu nahrává i skvělá postava, kterou Zaklina dává světu patřičně najevo. Nejedna mladá dívenka jí dlouhé štíhlé nohy musí závidět.

4

Její styl je často elegantní. Relativně málo barevný. Zaklina sází především na pudrové tóny, ale nechybí ani klasický křivák nebo zvířecí vzor.

5

V současnosti tato Srbka žije v Itálii, kde módní trendy vládnou a Zaklina je s vášní následuje. V jejím portfoliu najdete nejen ryzí eleganci, ale mladistvou hravost.

3

Zaklina nikdy nezapomíná ani na módní doplňky, které v každém outfitu hrají prim. Najít fotografii bez tmavých brýlí je vzácností, její botník je pestrý a kabelek má pravděpodobně na rozdávání, protože jen málokdy se vyfotí s tou samou.

7

Glamorous Gran Becomes Social Media Fashion Star

Glamorous Gran Becomes Social Media Fashion Star

Pokud i vás Zaklina zaujala, pak ji rozhodně sledujte na @realfashionist_officialfanpage.

 

Foto: Profimedia.cz; @realfashionist_officialfanpage