Zamilujte si monogram od Longchamp

/ Redakce

Poznejte novou řadu Longchamp LGP s trendy monogramem – devět písmen plných energie s grafickou kompozicí stylu Bauhaus a efektem tvorby Andyho Warhola. Moderní monogram přesně zobrazuje styl značky Longchamp – moderní a kosmopolitní se smyslem pro humor. 

Nylon či kůže?

Módní kolekce Longchamp LGP byla představena v únoru na newyorském fashion weeku. Novou řadu doplňků a unisex ready-to-wear kolekce lze skvěle kombinovat a vytvořit perfektní moderní outfit v městském stylu. V nové kolekci kabelek byly představeny dvě nové řady – nylonová Le Pliage® LGP a kožená Le Pliage® Cuir LGP. Řadu kabelek a cestovních tašek Le Pliage® LGP zdobí potištěný monogram. Nepostrádatelnou součástí jsou i další kousky – například batohy, ledvinky či víceúčelové pouzdro. Kožená řada Le Pliage® Cuir LGP je zase vytvořená z jemné kůže a ozdobena nepřehlédnutelným monogramem.

 

Doplňky i ready-to-wear kolekce

Obě řady jsou dostupné v černé a bíle barvě s neonovým, černým či červeným monogramem. Kromě této barevné kompozice bude k dispozici také kolekce navržená speciálně pro Asii v chic růžové s černými nebo bílými logy. V souladu s tradicí a dědictvím značky byl do nové kolekce zařazen ultra lehký kabinový kufr, který zdobí obrovský monogram v černé a bílé barvě a jeho moderní vzhled dotváří neonový lem. Módní trend monogramu zdobí taky kolekci doplňků a oblečení. Nejvýraznějšími prvky jsou nylonová bunda nebo pohodlná mikina s vyšitým logem značky. Milovníky tenisek potěší neoprenový kousek s monogramem v černé a bílé barvě, třešničkou na dortu jsou pak černé kožené pantofle s elegantním nápisem Long na jedné a Champ na druhé botě.