Zařaďte luxusní kousky z haute couture do svého domova

/ Redakce

Christian Dior kdysi řekl: „Život v domě, který neodráží osobnost člověka, který v něm žije, je jako člověk, který nosí oblečení někoho jiného.“ To je mantra, kterého se v maison Dior drží téměř sto let nejen v módním ale beauty průmyslu. A i když je tomu už 59 let kdy nás pan Dior opustil, jeho slova se naplňují dodnes. Maison Dior představila svou novou kolekci Home Decor!

Kolekce vyšla již 3. června, kdy Dior v Londýnské čtvrti Mayfair otevřel své dveře klientům s exkluzivní kolekcí domácích dekorací a doplňků. Dior ovšem sektoru domácích doplňků není zcela neznámý…butik v Paříži má sekci Home Decor již několik let, nicméně vždy prodával zboží jiných návrhářů.05-christian-dior-new-home-store Na kolekci spolupracovalo 11 návrhářů a nechybí v ní také papírnické potřeby jako bločky, zápisníky a dokonce i hrací karty! Nicméně k mání je také klasické nádobí včetně skleněných karaf, keramických talířů a křišťálově čistého skla. Na své si přijdou i milovníci ručně vyšívaného ložního prádla.
01-christian-dior-new-home-storeSituace, která dala začlenění Home Decor do maison Dior je velmi zajímavá… ví se, že po odchodu kreativního ředitele Rafa Simmonse z módního domu dostal místo právě v nábytkářském sektoru! Kdo ví, zdá se, že Raf tak či tak zůstal s Diorem přece jen trošku v kontaktu.04-christian-dior-new-home-store
Kolekce Dior Home Decor se tak stává součástí haute couture značek, které se pyšní unikátní kolekcí pro domácnost včetně Armani Casa, Hermès La Maison a Versace Home.

Zdroj: Vogue