Závislost americké herečky Anne Heche jménem Tickle Time

/ Redakce

Už jsme si zvykli, že známé osobnosti propůjčují svá jména různým kosmetickým produktům nebo se stávají jejich tvářemi. Americká herečka Anne Heche šla ale o trochu dál a představila produkt, na jejímž vzniku se i sama podílela.

Tickle Time je vtipný a hravý název produktu pro děti, se kterým je zábava. Anne Heche a zakladatelky značky La Bella Donna, Kathy a Nicole Tracy, si daly tu práci, aby vymyslely produkt na opalování a především způsob jeho aplikace, který děti bude bavit a při kterém se předejde obvyklým scénám při nanášení krému na dětskou pokožku. Tickle Time je opalovací krém především pro děti bez chemických látek, který se nanáší štětečkem.

Both #1

Základním principem produktu jsou přírodní minerály, které se přes trojí proces tryskového mletí rozdrtí na jemný práškový pudr. Ten pokožka neabsorbuje, pudr zůstane na vrchní části pokožky a ochrana před sluncem vydrží o dost déle i v náročnějších podmínkách. Tickle Time mohou používat děti různého věku i různé pleti. Díky přírodním minerálům pudr pleť zjemňuje a chladí a nezpůsobuje alergické reakce. Používat ho ale mohou i dospělí. Jeho chytrou a jednoduchou aplikaci oceníte například při sportování, hodí se také perfektně do kabelky.

Tickle Time existuje ve třech barevných odstínech a vydrží více než 300 aplikací. K dispozici jsou dvě barevné varianty-růžová a modrá. Koupíte ho na oficiálních stránkách Tickle Time. Přes e-shop se bohužel zatím poslat do České Republiky nedá, je ale možné si o něj napsat přes email.

Heche_01_0125

 

Sympatickou herečku Anne Heche můžete znát například z filmu 6dní 7nocí, kde si zahrála po boku Harrisona Forda, z filmu Krycí jméno Donnie Brasco nebo seriálu Muži na stromech. Její seriálový partner herec James Tupper se stal jejím partnerem i v reálném životě, žijí společně s dvěma dětmi v Los Angeles. Mimo hraní se Anne Heche věnuje svým dětem, režii a pravidelně také přispívá na svůj blog.