Zažijte stylovou letní atmosféru v Brejníkově mlýně v Olovnici

/ Redakce

Začátek léta je tu a s ním i kultovní designová akce v Brejníkově mlýně v Olovnici, kterou pořádá floristka Jaroslava Malinová.

V redakci Iconiq se již tradičně těšíme. Tématické prodejní výstavy jsou v Olovnici třikrát do roka a vždy je na co se dívat. Pro letní variantu se mlýn vyzdobil do barev moře, rozkvetl romantickými růžemi a oblékl svěží zelenou.

Těšit se můžete na spoustu bylinek a okrasných květin, domácí med a stylové dekorace mezi kterými nebude chybět ani francouzské sklo i anglické čajové soupravy. Tradičně se na akci také objeví značka Deers se svými šperky jelínků.

Atmosféru skvěle doplní italský stánek restaurace La gastronomia Ligure, jejichž domácí focaccia plněná prosciuttem či Amaretti sušenky provoní celý prostor.

Je to tradice

Floristka Jaroslava Malinová obydlela s rodinou proslulý Brejníkův mlýn v Olovnici před několika lety a zřídila si v něm svůj ateliér. Na přání zákaznic začala v něm organizovat tématické prodejní výstavy, ze kterých se za několik let stala kultovní záležitost a zážitek, za kterým jezdí zákaznice z celé republiky. Mimo letní organizuje také výstavy adventní a velikonoční.

Výstava proběhne od pátku 21.6. do neděle 23.6. od 13-19 Více informací najdete na www.facebook.com/ateliercarodejka

Foto: Kamila Písaříková, archiv