-->

Zázrak jménem BB cream

/ Michaela Hošková

BB cream není žádná novinka, jak si řada z vás myslí. Jen v poslední době se z tohoto krému stal absolutní fenomén napříč všemi médii.

První krém tohoto typu se objevil už v roce 1968. Tehdy ale šlo o hustou pastu používanou po chirurgických operacích, která měla podpořit léčebný proces kůže. S novým složením přípravku přišli v roce 2000 Korejci, kteří vytvořili lehký krém využitelný i pro potřeby líčení, tzv. „druhou kůži“.  Že s tímto unikátem přišli Korejci, není až tak překvapivé. Asijské ženy jsou vyhlášené posedlostí po bezchybné pleti, a proto neváhají třeba i během dne zaskočit na chemický peeling či mikrodermabrazi. Je tedy jasné, že muži museli zakročit a najít nejen finančně šetrnější způsob, jak dokonalé pleti dosáhnout.

BB cream se nakonec ukázal jako nejúčinnější pomocník pro zklidnění pokožky i její dokonalý vzhled. Skrývá v sobě 6 benefitů. Hydratuje a napomáhá udržet přirozenou vlhkost, sjednocuje tón pleti, opravuje drobné nedostatky, celkově rozjasňuje, bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky a chrání pleť před UVA/UVB zářením.

BB Cream by se měl nanášet ráno na pečlivě očištěnou pokožku, aniž by bylo třeba používat další pleťové přípravky. Výsledkem je dokonale hladká a vypnutá pleť s jemným jasem zdravé pokožky. Ideální pro všechny typy pleti, a to je jeho další výrazná přednost. BB cream je dokonalou odpovědí na touhu po skvělé a zdravě vypadající pokožce bez ohledu na věk či typ pleti, pigmentové skvrny, jizvičky, zašedlý odstín i viditelné kapiláry a zarudlou pokožku.

Je tedy právem nazýván zázrakem v oblasti kosmetiky.