Jak pomoci unavené pleti

/ Redakce

Ať už se dnešní ženy nacházejí v jakémkoli časovém pásmu, žijí tisíce životů v jednom a jejich pleť jakbysmet. Extrémně hektický životní styl si ale vybírá daň v podobě unavené pleti.

Co je toho příčinou? Je to začarovaný kruh – na pleť působí škodliviny, které se mísí s kožním mazem a působením ultrafialového záření vznikají toxické látky a volné radikály. Problémy pleti jsou viditelné na první pohled – zarudlá či zašedlá pleť a známky předčasného stárnutí. Pleť je dehydrovaná, stažená a působí unaveně.

Laboratoře značky Lancôme provedly průzkum, kterého se účastnilo přes 9700 žen ze šesti různých zemí. Ze závěrů průzkumu vyplývá, že ženy jsou se vzhledem své pleti a dostupnými řešeními celkově nespokojeny. Více než polovina z nich si stěžovala na mdlou pleť. Na dotaz, co považují za hlavního nepřítele krásy, odpovídaly převážně shodně – stres, nedostatek spánku, ultrafialové záření a znečištěné prostředí.

A protože žijeme rychle a chceme také rychle vidět výsledek, zrychlují se i účinky krémů, které kosmetické značky představují jako své novinky. Jednou z nich je pleťový CC krém City Miracle CC Cream, který redukuje nedokonalosti pleti a zároveň pleť zkrášluje. Jedná se o praktickou formuli „vše v jednom“, která dodává pleti zdravý jas, redukuje známky únavy, chrání ji proti UV záření a městskému stresu a zároveň ji po celý den hydratuje a sjednocuje. City Miracle CC Cream je takový make-up a pleťová péče zároveň. Ženy jej testovaly v nejvíce znečištěných městech na světě, jako jsou Paříž, Šanghaj a New York.

city-miracle

My si na tento rozjasňující a pečující zázrak počkáme do června, kdy bude uveden na český trh ve třech odstínech pro různé druhy pleti.

Foto: archiv značky