Zázrak jménem věda

/ Redakce

Na počátku byla růže.

Symbol a logo značky  Lancôme ztělesňující život a krásu. Světoznámou růži Lancôme vypěstoval v roce 1973 jeden z největších odborníků na kultivaci růží, Georges Delbard. Přihlásil ji do soutěže v křížení, ve které bylo vypěstováno na 20 000 nových odrůd, a zvítězil. Růže Lancôme nakonec byla oceněna prvním místem nejen za nepřekonatelnou krásu, ale i za výjimečné vlastnosti jako je houževnatost a odolnost.

Růže Lancôme získala díky rafinované alchymii barev, spojením tmavě purpurové a lila, neobyčejný, zářivě fuchsiový nádech. Jedná se o velmi silnou, mimořádně odolnou odrůdu, která se pěstuje exkluzivně pro Georgese Delbarda jednou ročně na otevřeném prostranství v blízkosti zámků na Loiře. Celková roční produkce činí pouze několik tisíc rostlin.

Inovace a excelence, to je svět Lancôme, která je jednou z mála kosmetických značek zavádějící řadu významných inovací již od roku 1935. Založil ji francouzský vizionář Armand Petitjean a i díky jeho vědeckým poznatkům je možné vyvíjet ty nejmodernější kosmetické produkty. Před deseti lety založil Lancôme speciální vědeckou laboratoř specializující se na výzkum rostlinných kmenových buněk.

Absolue L’Extrait je jméno zbrusu nového regeneračního elixíru-krému této značky, kterému u  Lancôme říkají zázrak. Je to zatím nejvzácnější krém značky Lancôme a nepochybně ten nejúčinnější, jaký se kdy podařilo jejich vědcům vyvinout.

A proč tomu tak je? Můžou za to kmenové buňky, rostliné i dermální, a protože se v biologii hranice znalostí posouvají den za dnem, výzkum a spojení regenerační schopnosti těchto dvou látek přinesl zcela nový poznatek, koncentrát kmenové buňky růže Lancôme, který dokáže stimulovat lidské kmenové buňky pokožky. Každý elixír-krém Absolue L’Extrait obsahuje 2 miliony kmenových buněk růže Lancôme. Jejich regenerační síla je maximálně využita na obnovu viditelných známek mládí.

Nanášení tohoto zázraku není jen tak. Součástí elixíru je masážní tyčinka navržená tak, aby při aplikaci maximálně podpořila účinky Absolue L’Extrait. Umožňuje přesnou aplikaci. Černá strana je určena pro nanášení krémového elixíru, zlatá strana je masážní. Chladivá část tyčinky dodává pleti energii a jas.

Tváří tohoto krému se stala herečka Julia Roberts pro svoji krásu a symbol ženství.

Elixír-krém seženete exkluzivně v Lancôme Beauty Institutu a jeho cena je 7500 korun.

 

Foto: PR firem