Zimní outfity pro pracovní dny

/ Redakce

I když se zdá, že počasí začíná směřovat k jarem provoněným dnům, jsme stále v období zimy, kdy je zkrátka dobré stále myslet na to, abychom byli dostatečně oblečeni. To bývá často problém, protože vytvořit pracovní outfit, aby jste nevypadali jako „cibule“ není zrovna jednoduché. Proto máme pro vás několik stylových tipů, aniž by jste v práci umrzli!

1. Vrstvení roláku

Nebojte se vrstvit rolák pod sako tenčí tkaniny (i bavlny nebo jersey). Celý proces vrstvení udělá o mnoho pohodlnější a celek bude působit méně objemně. Nicméně, se stálým trendem roláků můžete vykouzlit také mnohé jiné kombinace. Zkuste například dát dohromady overal, šaty, široké kalhoty a vytvořit tak mimořádně zajímavý pracovní outfit.

hbz-how-to-dress-your-legs-30

2. Květy v zimě

Nejste si květinovými vzory v outfitu na zimu jistá? Buďte inovativní. Takové květované sako (i studených tónů) vám v zimě rozzáří vzhled a samozřejmě zlepší náladu! Vsaďte v klidu na vzory inspirované jarní přírodou, ale i na pruhy a barevné variace.

hbz-how-to-dress-your-legs-86

3. Kombinujte vzory!

Oživte svůj vzhled dávkou potisků a vzorů. Vezměte si za vzor například Olivii Palermo, která se nebojí kombinovat více vzorů v jednom outfitu, konkrétně top s mikro vzorem kostiček kombinované s kalhotami makro kostičkového vzoru. Mějte na paměti, že dva vzory různých velikostí se vzájemně doplňují a působí harmonicky.

hbz-olivia-palermo-splash
4. Trendy kožich

Pro ty dny, kdy je vaší kanceláři zima jako na severním pólu, rozhodněte se pro hřejivou kožešinu přehozenou přes ramena. Ta vás za kancelářským stolem zahřeje a samozřejmě budete vypadat šik! Navíc, kožešina vypadá skvěle také v kombinaci s pleteninovou texturou, nebo jakýmkoliv mikro vzorem, takže se s těmito prvky nebojte experimentovat.

hbz-street-style-couture-spring-2016-day2-08
5. Obuv místo silonek

Dodejte sukni v zimě zcela nový twist! Obejděte potřebu nosit silonky zvolením midi sukně kombinované s kozačkami nad koleno! Tato varianta sice není úplně nejvhodnější na pracovní „pobíhání“, ale zato vypadá nesmírně šik a vytváří zcela novou perspektivu pro zimní outfit.

hbz-street-style-ny-fw15-day3-04

6.Dokonalá zimní kombinace

A pokud hledáte dokonalou formuli na letošní zimní outfit, bez kterého nemůžete být, je kombinace kousků roláku, sukně, a černých punčoch! Tímto stylem nic nezkazíte, právě naopak, kolegyně vás budou brát jako módní inspiraci nejen díky ženskosti, kterou tento outfit v sobě skrývá, ale také díky pohodlí a hřejivosti.

hbz-street-style-ny-fw15-day3-05

Foto: Flickr.com