Značka Coach se vrhla na Mickey Mouse

/ Redakce

Známá americká značka Coach slaví 75. narozeniny a rozhodla se vytvořit unikátní limitovanou kolekci s Mickey Mousem v hlavní roli. Exkluzivní kolekce nabízí celou řadu kabelek, triček a také tenisek s tímto evergreenovým děckým idolem.

Při takovéto unikátní kolekci nezůstane nikdo příliš starý na to, aby po takovémto kousku také nezatoužil. Zejména vaše vnitřní děcké já zatouží po jedinečné kabelce s velkými kulatými uši myšáka Mickeyho!1465586679-hbz-disney-02Kreativní ředitel americké značky Coach, Stuart Vevers, vysvětlil, proč zvolil  vlastně k jedinečné spolupráci právě Disneyho figurku: „Vždycky jsem viděl Mickeyho jako hravého rebela, který je nadčasovým symbolem radosti a tvořivosti. Tyto dvě charakteristiky mají velmi blízko mému srdci.“

1465586721-hbz-disney-10Za nás není co dodat, tento mladistvý duch posouvá značku na zcela novou perspektivní cestu ve světě  luxusu. Nenadarmo je Mickey Mouse jednou z nejnotoričtějších vzpomínek na americký Pop art – jeho nostalgické kouzlo, troufalost, osobitost a vlastní charakter z něj udělali nesmrtelnou americkou ikonu.1465586705-hbz-disney-07 Limitovaná kolekce Coach 1941 ve spolupráci s Disney je již k dispozici Coach obchodech po celém světě a na oficiálním e-shopu Coach.

1465586695-hbz-disney-05

A i když zrovna neholdujete komixovým postavičkám, zajisté i malé nahlédnutí na kolekci vás alespoň na chvíli vrátí zpátky do let, kdy byl Mickey Mouse vašim hrdinou.

Zdroj: Archiv Firem