Známé Češky se hodily do zelené

/ Redakce

Minulý pátek slavilo i Česko Den Sv. Patrika. A jak je v tento den zvykem, všichni se nějak snažili hodit do zelené, typické barvy pro tento den. A komu zelená sluší a kdo by se jí raději měl vyhnout?

V roce 2015 soutěžily Andrea Kalousová a Kateřina Krobová o korunku královny krásy. Po soutěži se z rivalek staly kamarádky a společně oslavily i Den Svatého Patrika. Andrea vsadila na zelený lesklý top s koženými kraťasy a pruhovanými punčochami. Zelená ji docela sluší, ale ty punčochy měly zůstat ve skříni.

Andrea Kalousová

Andrea Kalousová

Kateřina Krobová zvolila šaty připomínající negližé. Šaty jako takové jí vcelku sluší, ale kdyby k nim zvolila holé nožky a elegantnější boty, celkový outfit by dopadl o mnoho procent lépe.

Kateřina Krobová

Kateřina Krobová

Lucie Křížková se po porodu začíná znovu objevovat ve společnosti. Od dvouměsíční dcerky Loly a jejího staršího brášky Davida si v pátek odskočila na party ke Dni svatého Patrika. Zvolila zavinovací zelené šaty, které ji slušely. Jen ten náhrdelník mohl zůstat doma.

Lucie Křížková

Lucie Křížková

Monika Leová a Jitka Nováčková se potkaly na party ke Dni svatého Patrika. Jejich modely dokonale barevně ladily a rozhodně ten den šly všem příkladem. Takhle nějak by to mohlo vypadat.

Monika Leeová a Jitka Nováčková

Monika Leeová a Jitka Nováčková

Modelka Aneta Vignerová je pravidelnou účastnicí pražského módního týdne a téměř vždy na přehlídky vyrazí v šatech od renomovaného slovenského návrháře Michaela Kovacika, který včera předvedl svou A/W 2017 kolekci.

Neta Vignerová

Neta Vignerová

Moderátorka Andrea Košťálová oslavila Den svatého Patrika stylově. Slovo stylově zde bráno ironicky, protože tohle je vskutku recese, alespoň doufáme, ale ta je právě v tento den více než dovolena.

Andrea Košťálová

Andrea Košťálová

Foto: Profimedia.cz