-->

Známé neznámé toskánské pláže

/ Cristina Pasquini

Znáte to, chcete na dovolenou plnou pravého relaxu, ale v cestovní kanceláři vám stále nabízí jen známé dovolenkové destinace a místa přeplněná turisty, kterých máte až dost. Tak mě napadlo, proč vám nepředstavit trochu Toskánské pláže? Ano! Toskánsko s plážemi příliš spojováno není, ale věřte, že právě proto je stojí za to navštívit!

“Slunce, písek, radosti, polibky za západu slunce,

bezstarostné procházky a štěstí, to jsou letní vzpomínky, které vám zůstanou na věky.”

To platí ještě více, pokud navštívíte Toskánskou Maremmu a její krásné okolí. Od historických měst přes úžasné krajiny, půvabné přírodní rezervace, po své průzračně čisté pláže. Jakýkoliv výlet do Toskánska může být velmi příjemný a zároveň tak odlišný!

Cala_Grande_Argentario

I přesto, že většina z nás si Toskánsko s plážemi zkrátka nikdy nespojí, je mi potěšením říct, že tu existuje téměř 630 km pobřeží, kde si můžete vychutnat skutečný Italský relax. Jedinou otázkou je, jak můžete najít správné místo s tou nejkrásnější atmosféru, která vyhovuje vaší osobnosti a očekávání? Poradím vám!

Cala del Gesso je známá jako nejkrásnější pláž v oblasti Argentario především díky své téměř tropické krajině. Mnoho zdrojů tvrdí, že Cala del Gesso je také jednou z nejvhodnějších pláží  určených pro děti. Ale nemyslete jednosměrně, můžete si tu vychutnat rodinnou dovolenou stejně tak jako mladý pár, který hledá spousty  barů, restaurací a zábavy!

10143700616_e4a5507e86_b

Na tomto pobřeží nemůžu nezmínit také lagunu Ortobello, nádhernou oázu nacházející se v oblasti Dolní Maremma. Plánujete vidět úžasné krajiny a fotit dokonalé fotky? Běžte sem!

Ovšem pokud hledáte malý velký ráj na zemi plný romantických scenérií, rozhodně stojí za návštěvu Cala Grande. Okouzlí vás.Cala_Grande_Argentario

Nedaleko přírodní rezervace se nachází Marina di Grosseto. Ideální pro ty, kteří hledají mnoho plážových středisek poskytujících veškeré potřebné pohodlí a aktivity nejen pro turisty. Těšit se můžete na mnoho různých vodních sportů, jako je windsurfing, kite surfing, nebo potápění, aby vaše cesta byla také trochu vzrušující!

A pokud zrovna nejste příliš velcí milovníci dlohého cestování, zato milujete Toskánsé delikatesy, rozhodně vyzkoušejte revoluční předplatné Tuscanery BoxObsahuje ty nejkvalitnější farmářské Toskánské produkty, od sýrů, přes těstoviny, po sladké Cantucci a kvalitní vína, která vás nenechají chladnými!

Box-Tuscanery

Zadejte při placení slevový kód CRIP25 a získáte slevu 25% na vaši objednávku!