Zpěvačka Rita Ora má nový job! Víme, o co jde

/ Redakce

Značka Tezenis opět vsadila na talent a kouzlo exotické zpěvačky Rity Ora. Popová hvězda se ve skutečnosti objevila v jedné z jejich reklamních kampaní již minulý rok, kdy se stala poprvé tváří tohoto italského brandu.

Se svou super sexy image se mladá pop zpěvačka Rita Ora zajisté netají. Právě také díky její image se stala pro značku ideální kandidátkou na tvář pro novou kolekci plážové módy Tezenis. Limitovaná edice plavek se pyšní nepřehlédnutelným háčkovaným lemem na černém i bílém podkladu dvoudílných  bikin, ale i bohatým etnickým potiskem plným výrazných barev.

Škála střihů nových bikin je téměř neomezená. Nechybí oblíbený bandeau top, ale i klasická vyztužená podprsenka nebo trojúhelníkový vrchní díl. Kdežto spodní díl přijde ve variantách se zavazováním na bocích, s vyšším pasem, sníženým, nebo v posledních letech milované brazilky.

Untitled-1

Rita Ora se narodila v Kosovu, nicméně Anglie ji přijala s otevřenou náručí. Její klasickou moderní hudbu spojuje se smyslností, něžností a ženskostí, která vždy charakterizovala právě filozofii Tezenis.

A cena? Té se bát nemusíte, u značky Tezenis jsou ceny vždy velmi nízké, takže na rozdíl od jiných značek si bude moct nový kousek na pláž zakoupit skoro každý.

Zpěvačka již spolupracovala s italskou fast-fashion underwear značkou minulý podzim v kampani podzim/zima 2015-2016 na kolekci spodního prádla metalických barev, které se těšilo obrovskému úspěchu a již nyní předpovídáme, že i kolekce plavek bude velký trhák!

Teď už jen zbývá otázka:  Připraveni na léto?

Zdroj: WWD