Zveme vás do letního ráje v Olovnici

/ Redakce

Tradiční květinová výstava v Olovnici má svoji letní variantu. Floristka Jaroslava Malinová pro vás vyzdobila Brejníkův Mlýn letními a zahradními inspiracemi.

Brejníkův Mlýn v Olovnici ožil pro tyto dny opět bohatou výzdobou. Celé jedno patro kultovního mlýna se díky letní výzdobě proměnilo v jedno velké jeviště pastelových barev a nejen prázdninových dekorací a vaše oči tak nebudou ze začátku vědět, kam dřív se dívat.

IMG_5704 copy

V Olovnici se také můžete těšit na spoustu bylinek i živých květin a společnost vám budou dělat dvě čerstvě narozená kůzlátka. Nechybí ani francouzské sklo, anglické čajové soupravy  a domácí med a tradičně se na akci také objeví značka Deers se svými šperky jelínků. Po chvíli budete mít pocit, že chcete všechno a postupně budete na stejném místě objevovat nové a nové roztomilosti a domů budete odjíždět minimálně po dvou hodinách, spokojení a skvěle naladění.

IMG_5689 copy

Atmosféru celé akce skvěle doplňuje stánek s italskými delikatesami, jejichž domácí focacciu či Amaretti sušenky prostě musíte ochutnat.

Výstava probíhá od pátku 20.6. do neděle 22.6. od 13-19. Více informací najdete na oficiálních facebookových stránkách.

Foto: Kamila Písaříková