Zvýrazněte svůj pohled!

/ Redakce

Léto sice přeje přirozenému líčení, ale letní večírky a zahradní párty však chtějí něco víc. Zkusit můžete trend kouřových očí, který sice není úplnou novinkou, ale sluší blondýnkám i tmavovláskám již několik desetiletí.

Herecká legenda Brigitte Bardot nevycházela ven bez důkladně nalíčených očí. Výrazné oční stíny podpořené linkami milovala i křehká Audrey Hepburn. Nutno říct, že oběma kráskám výrazné oči moc slušely. Podmanivý pohled si oblíbily i dnešní herecké hvězdy. Na červeném koberci se takto nalíčená objevila například Sarah Jessica Parker, Mila Kunis i Reese Witherspoon.

Trend kouřového líčení je věčný a stále in. Důkladně vystínované oči za pomoci očních stínů, podpořené silnými linkami dodá vašemu pohledu hloubku a podmanivost. Sluší křehkým blondýnkám i výraznějším tmavovláskám. Barva stínů však nemusí být nutně jen černá. Do popředí se dostává i fialová a odstíny zlaté a hnědé. Zrzkám pak sluší tmavě zelená.

Pokud se tedy rozhodnete, že bez výrazných očí vás na věčírek nikdo nedostane, zásobte se kvalitními očními stíny s dostatkem pigmentu. Svůj tip vám prozradí i vizážistka značky Maybelline Margita Skřenková „Nemáte čas a potřebujete rychle a jednoduše vytvořit krásné líčení na party? Je to jednoduché. Tužkou Master Smoky eyes od Maybelline obkružte oči a aplikátorem na druhém konci tužky je pěkně vystínujete do ztracena. Intenzitu barvy ponechám na vás, volte podle příležitosti, ke které je toto líčení určeno. A na závěr nezapomeňte na dvě vrstvy řasenky!“

Foto: Archiv značky Maybelinne, Profimedia, Pinterest.com