Pro každou ženu: Furla představuje pětici parfémů

/ Lenka Komrsková

Italská módní značka Furla, kterou v roce 1927 založila rodina Furlanetto, představuje pětici nových jemných vůní. Vyberete si?

Kolekce vůní Furla je vysoce inovativní projekt, jenž v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. Spojení módní duše značky Furla a parfumářského umění je zárukou mimořádného díla těch nejvyšších kvalit. Vůně v sobě snoubí umění a půvab. Exkluzivně kombinují vybrané suroviny s precizností výrobních postupů, kterými je značka proslulá po celém světě.

Koncept je inspirován jedním z nejvíce ikonických a prestižních symbolů italské architektury – obloukem, klenbou, který je zároveň neodmyslitelnou součástí dědictví značky. Boční strany jednotlivých flakonů odrážejí pastelové odstíny z „palety barev Furla“, a tím dodávají vůním eleganci a osobitost.

Vůně jsou k dostání ve 100 ml formátu a zároveň ve dvou menších verzích 30 ml a 10 ml. Kombinace pěti různých vůní se symboly značky dala vzniknout unikátnímu a nadčasovému designu. Pětice Eau de Parfum dokonale reprezentuje ženy Furla z různých koutů světa.

Vůním speciální kolekce vévodí svěží květinové akordy ovinuté harmonickými tóny pižma a santalového dřeva, jiskřivými citrusy a šťavnatým ovocem a dokonalou rovnováhou mezi květinovými a krémovými nuancemi.

MAGNIFICA

Květinová – pižmová

Tato vůně přirozeně vyzařuje intenzivní ženskost, šarm, svůdnost a eleganci. Radostná sprcha mandarinek, modré levandule a šťavnaté broskve se mísí s luxusní bílou růží, jasmínovými okvětními lístky a optimistickou konvalinkou. Smyslnost suché ambry a vanilkové orchideje podtrhuje dlouhotrvající vonný otisk kombinace santalového dřeva a živých pižmových tónů.ROMANTICA

Květinová – ovocná

Rafinovaná ženskost vycházející z jemnosti pivoněk dostává moderní a duchaplný rozměr díky jiskřivým tónům černého rybízu a davany. Základ vůně odkrývá sametový dotek díky uhrančivému spojení tónů vanilky s krémovým santalovým dřevem a výrazným pačuli. Radostná kompozice byla zrozena k tomu být vaším nejelegantnějším doplňkem.PREZIOSA

Orientální – květinová

Barvami hýřící kytice smyslných květin, elegantní růže a aromatické pelargónie je to, co dělá tuto vůni unikátní. Špetička šafránu a růžového pepře přitahují pozornost a proměňují květinové srdce v netradiční vonný zážitek. Duet vanilky a semiše v základu dodávají kompozici éterickou eleganci. Vůně, která hovoří jazykem luxusu a grácie.IRRESISTIBILE

Květinová – zelená

Éterická krása této vůně se rozvíjí kolem bohatého květinového buketu, v němž se mísí čistota bílé kamélie se svůdnou tváří tuberózy. Tuto fascinující kompozici otevírají vodní tóny konvalinky společně s hravým pomerančovým květem. Delikátní a komplexní. Nedostižná a omamná. Pro současnou moderní ženu.FLAVOLOSA

Květinová – zelená

Vůně zaujme moderními jiskřivými svrchními tóny grapefruitu a zelené mandarinky, prolínajícími se s něžným, neodolatelně květinovým srdcem, v němž se mísí jemnost magnólie s vznešeností pivoňky. Příjemné spojení bílého pižma a Orcanoxu dodává vůni nezapomenutelný otisk. Pro radostně žijící ženu, které nechybí šarm.

Cena: 10 ml/495 Kč, 30 ml/1 185 Kč, 100 ml/2 340 Kč
K dostání exkluzivně ve vybraných prodejnách Douglas a na e-shopu www.douglas.cz.