Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Královské Mariánské Lázně 

Zažijte královský odpočinek v pětihvězdičkovém hotelu Nové Lázně v malebném prostředí Mariánských Lázní, které od předloňského roku patří na seznam UNESCO. Objevte kouzlo zdejších přírodních léčivých zdrojů a vyberte si z množství ozdravných a wellness procedur, které revitalizují tělo i mysl. Přímo v hotelu můžete také popíjet léčivý pramen nebo odpočívat v klidu římských lázní. Nechte starosti stranou a ubytujte se v jednom z 97 stylově vyzdobených pokojů, ve kterých se snoubí krása novorenesančního stylu s moderními prvky a vybavením. Hotelová restaurace pod vedením šéfkuchaře Jiřího Kuprichta se postará o to, abyste si pobyt užili i v oblasti gastronomie.

Nové Lázně

Foto: Nové Lázně

Dotek lehkosti

Sklárna v Květné se zaměřuje na ruční výrobu skla už od roku 1794. Z dodavatele užitkového skla pro zakládající rod Lichtenštejnů se během více než dvou staletí stala jedním z předních světových výrobců tenkostěnného nápojového skla a jednou z nejdéle fungujících skláren vůbec. Sklárna vždy spolupracovala s designéry světového formátu (Adolf Loos, Arik Levy, Rony Plesl) a mezi její vlajkové lodě patří ručně vyráběné sklenice, karafy a džbány. Každý kus je originál, který dodá křišťálový lesk jakémukoliv interiéru, a díky příměsi titanu jsou výrobky z Květné navíc extrémně odolné.

Foto: Květná

Audi RS 3 nastavuje laťku

Tento model z dílen Audi Sport přináší neobyčejnou univerzálnost v podobě komfortu pro každodenní cestování s nekompromisními jízdními výkony okořeněnými mimořádnou dávkou zábavy. Srdcem vozu je legendární pětiválec o výkonu 400 koní, díky kterému nové RS 3 vystřelí z klidu na 100 km/h za 3,9 sekundy a dosáhne volitelně maximální rychlosti 290 km/h. Audi RS 3 svou výjimečnost ve třídě kompaktních vozů podtrhuje rekordním časem na proslulé Severní smyčce Nürburgringu. A podle vkusu si můžete vybrat střih kabátu – elegantní limuzínu nebo dravý sportback. Více informací o Audi RS 3 naleznete na www.audi.cz.

Autor: Petra Vorelová