Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Dočasnost okamžiku

Značka 27ASCENT vznikla z touhy udělat si krásný okamžik. Zastavit se a uvědomit si, že žijeme právě teď a tady a že nemá smysl na nic čekat. „Vůně je pro mě zdrojem pohody, inspirace a pomáhá mi balancovat energii v průběhu dne. Osobně používám naturální esence, vykuřovadla a různé mixy přírodních vůní vyrobených na míru,“ říká zakladatelka Lenka Kerlická, která přišla na trh s autentickými přírodními olejovými parfémy, které obsahují esenciální oleje, které pomáhají k harmonizaci našeho těla a duše a balancují onu podstatu přítomného okamžiku. Vybírat můžete ze tří unikátních vůní s poetickými názvy FLOW, NOW a SENSE.

parfém

Foto: 27ASCENT

Ve jménu krásy a zdraví

Špičková francouzská značka Matis Paris je symbolem propojení moderní luxusní péče s nejnovějšími technologickými poznatky. Nejinak je tomu i v případě, kdy potřebujete řešit mdlou a unavenou pokožku, což je bohužel čím dál častější efekt moderního hektického životního stylu. Přípravky z linie Réponsé éclat dovedou pleť zbavit unaveného vzhledu a vrátí jí mladistvý jas. Všechny produkty značky jsou exkluzivně k dostání v síti parfumérie FAnn.

Matis Paris

Foto: Matis Paris

Zakřivená budoucnost

Samsung Odyssey Ark je největší zakřivený monitor na světě, když s úhlopříčkou 55 palců překonává sesterský model Odyssey Neo G9, který má 49 palců. Nejde však jen o velikost, co dělá nový monitor unikátním, ale jsou to také jeho parametry. Zakřivený monitor má největší výhodu v tom, že při velikosti obrazovky má jeho sledující veškerou plochu stejně daleko od svých očí. Navíc je možné jej otáčet mezi orientací na výšku a na šířku.

Autor: Karla Králová