5 dárků pro kamarádku, která má všechno

/ Redakce

Taky máte kamarádku nebo sestru, která má už úplně všechno? Vybírat pro ni dárky může být problém, ale my pro vás máme tipy na takové dárky, keré ji zaručeně potěší.

Jestli má vaše kamarádka kosmetiky tolik, že by to vystačilo na deset obličejů, svíček, že by s nimi mohla rozsvítit celý dům a navíc má předplatné všech zásadních časopisů, může být těžké vybrat pro ni originální dárek. My pro vás máme tipy na skvělé dárky, které ji určitě potěší.

Hlavně se nenechte vystresovat. Darovat dárek je přeci krásné a Vánoce jsou hlavně o tom, že máme myslet na druhé. Takže při nákupech buďte hlavně v klidu a zkuste si je užít. Jen si představit, jak se bude vaše kamarádka tvářit, až dárek od vás rozbalí.

1) Polaroidový foťák

Kdy jste si naposledy nechala vyvolat fotky? Že už to budou roky? Polaroid potěší každého, můžete k němu kamarádce velký rám, kam si může všechny fotky pověsit.

darky2

2) Sluchátka

Co třeba ty v barvě růžvého zlata? Pořádná sluchátka přeci potřebuje každý a když budou ještě k tomu krásná, máte vyhráno.

darky13) Kniha

Ne jen tak ledajaká kniha, doporučujeme najít takovou, kterou má vaš kamarádka nejraději, napište do ní věnování a krásně jí zabalte. Dárek na celý život.

draky4

4) Svetr

Kdo říká, že můžete mít dost světrů? Těch přeci není dost nikdy. Takže vyberte nějaký krásný, teplý a kvalitní. Tím prostě nemůžete nic zkazit.

darky35) Hrnek a zásobu čaje/kávy

Jestli patříte k lidem, co stále ještě považují hrnek za dárek, který nemůže potěšit, musíme vás vyvést z omylu. Hrnek je skvělý dárek! Hlavně ten, který vypadá dobře na Instagramu, protože, o to jde taky ne? K tomu zásoba kvalitního čaje nebo zrnkové kávy. Perfektní dárek. Vlastně si ho přidáváme na list taky.  darky5

Fotky: Pinterest,

úvodní:eirinkristiansen.com