5 nejpopulárnějších kabelek roku 2016

/ Redakce

Uvažujete o koupi designérské kabelky a stále nevíte kterou? Vsadit na nestárnoucí klasiku, nebo se nechat ovládnout trendy? Ikonické kabelky asi není třeba představovat. Za to trendové ano! Iconiq vám přináší momentálně nejpopulárnější kabelky současnosti.

Stane se tato hvězdná pětka pouze sezónní záležitostí, nebo má na to, aby se zařadila mezi stávající ikony?

Chloé Drew 

Ideální pro nadšence crossbody kabelek. Atypický tvar v kontrastu s jemným řetízkem je ideálním letním dopňkem.

cb0052380996ae2637424dd6d878204a

Chloé Faye

Tento rok Chloé vede! Faye je rozměrově větší než Drew, čímž si u nás přirozeně získává více bodů. Další body jí dáváme i za originální design. Varianta s kůží a semišem nás velmi baví. Libí se nám, jak ve verzi small, tak medium.

PicMonkey ColljjjjjageGucci Dionysus

Dionysus je bezesporu naším kandidátem na ikonickou kabelku. Jelikož se vyrábí hned v několika variantách, tak si na své přijdou jak milovníci extravagance, tak klasiky. Tato kabelka svůj název nenese jen tak. Je opravdu božská!

PicMonkey Collage

Christian Dior Diorever

Dokonalá kabelka pro každodenní využití. Z fotografií nás popravdě příliš nezaujala, ale při nedávném představení kolekce Dior SS16 jsme na ni změnili názor. Je skvělá! Jednoduše elegantní Diorever si zamilujete!

Jennifer-Lawrence-Dior-Ads-Spring-2016

Saint Laurent Sac de jour

Jak už název napovídá, jedná se o další “everyday” kabelku. Přes den využijtete medium, na večer pak vyměníte za small. Nám se paradoxně více líbí verze small, protože tento tvar není pro malé kabelky až tak typický. Medium verze možná až příliš připomíná Birkin.

Saint-Laurent-Sac-de-Jour-2