5 přípravků, díky kterým budou vaše nohy připraveny na léto

/ Redakce

Měsíc po měsíci už jsme se téměř zbavili všeho zimního oblečení. Nicméně než se nadějeme, letní šaty budou naší denní modlou. Není tedy třeba dále čekat. Oprašte své letní sandály a vystavte nohy dennímu světlu. Nejsou úplně podle vašich představ? Pak se neobejdete bez těchto produktů!

Body Scrub

Prvním správným krokem, než začnete cokoliv s vaší pokožkou podnikat, je ji mít dokonale čistou od odumřelé kůže. Zbavovat se odumřelé kůže pomocí kvalitního peelingu chrání proti zarůstání chloupků a dodá vašim nohám zářivý vzhled. Nový peeling od značky Aveda, Beautifying Radiance Polish má jako bázi organické rostlinné oleje, které zklidňují pokožku a krystaly soli bohaté na minerály, které detoxifikují a revitalizují buňky. Nechybí samozřejmě povznášející vůně po bylinkách.

aveda-legs-vogue-5may16-pr-b_592x888

Hydratace je prioritou

Ujistěte se, že vaše nohy dostávají správné množství hydratace. Pleťová voda, ale i tělové mléko jsou mnohem lehčí a méně lepivou variantou pro horké letní dny. Zkuste jej použít každé ráno, hned po sprše. Tělové mléko Korres ve variantě Almond Cherry poskytuje právě tu hydrataci, kterou si vaše pokožka žádá a to včetně lahodné vůně po mandlích a třešních.korres-legs-vogue-5may16-pr-b_592x888

Začněte se opalovat doma

Slušná dávka falešného opálení je také jedním ze skvělých způsobů, jak se cítit sebejistá při odhalení noh, které víc jak půl roku neviděly záři slunce. Promíchejte částečně s tělovým mlékem pro jemný opálený vzhled, nebo jej naneste samostatně pro look “přijela jsem zpátky z dovolené”. Doporučujeme Self Tanning Milky Lotion od Clarins, který dodá pleti neuvěřitelný opálený vzhled a má i hydratační blahodárné účinky.clarins-legs-vogue-5may16-pr-b_592x888

Nezapomeňte na chodidla

Popraskané paty, suchá kolena a lokty, kdo se s tím kdy nesetkal, tak se může považovat za velmi šťastnou osobu. Takovýchto míst může být těžké se zbavit rychle, nicméně bohatý balzám na popraskanou a suchou pleť používaný pravidelně udělá to své.  Lanolips dětský víceúčelový krém z Anglie slibuje hluboký průnik do buněk kůže a nezaměnitelnou hydrataci, po které i vaše nejsušší paty budou hedvábně hladké a připravené na letní vycházky v oblíbených sandálech.

lanolips-legs-vogue-5may16-pr-b_592x888

Zatřpyťte se

Pokud všechno ostatní selže, přichází na řadu výživný olej. Neexistuje žádný jiný zkrášlující efekt, než olejový lesk, který dokáže vaše nohy okamžitě prodloužit, zeštíhlit a dodat jim správnou zdravou barvuSoleil Blanc Shimmer Bdy Oil od Toma Forda je právě to, co potřebujete a navíc voní krásně santalovým dřevem a bílými květy.

tom-ford-legs-vogue-5may16-pr-b_592x888

Zdroj: Vogue