6 důvodů, proč je skvělé být single

/ Redakce

Jste čerstvě (nebo možná už delší dobu) po rozchodu a pořád si to nejste schopná užít? Přestaňte neustále přemýšlet nad tím, co bylo nebo co bude. Váš pan božský jistě brzy přijde, proto si tohle období začněte hodně rychle užívat!

1. Máte naprostou svobodu. Můžete si dělat co chcete, bavit se s kým chcete, vracet se domů kdy chcete, jíst co chcete, koukat na co chcete… Máme pokračovat?

funny-quotes-movie-men-Favim.com-481717

2. V koupelně je pořád uklizeno. Žádné chlupy v umyvadle, chlupy ve vaně, chlupy na zemi. Prkýnko od záchodu je pořád tam, kde ho chcete mít.

3. Když nebudete dlouho s nikým spát, pořád je lepší nemít sex, když jste single, než nemít sex, když jste zadaní. A nesnažte se tvrdit, že jste do toho bušili každý den.

4. Můžete si teď vlastně užívat víc sexu, než ve vztahu.

090f605af4d238e2c0be1107ce6fbf04

5. Vařit teď budete jen sami pro sebe, což je rozhodně osvobozující. Už se vám nikdo nebude smát za vaše jáhly a pohankové kaše. A když sníte večer tabulku čokolády? No a co?!

giphy

6. O víkendu se můžete věnovat jen sama sobě. Koukat na holčičí filmy, jíst v posteli a několik hodin si lakovat nehty.

P.S.: Single život ale zkuste využít i na činnosti, které vás v životě někam posunou a obohatí. Co třeba začít se učit nový jazyk, dělat zábavný sport, přečíst všechny ty knížky, na které jste doteď neměla čas. Snažte si to prostě užít!