6 nejikoničtějších tenisek všech dob

/ Redakce

Redakce Iconiq tenisky naprosto miluje! Dají se nosit naprosto ke všemu a jsou tak pohodlné! Přinášíme vám 10 ikonických tenisek, které by rozhodně zasloužily mít místo ve vašem botníku.

Converse Chuck Tyllor All Star

Legendární boty jsou nepopíratelnou designovou klasikou. A to bez ohledu na váš osobní vkus. Jejich první model byl navržen již v roce 1916. Znáte snad starší cool boty? Conversky milují úplně všichni. A je jedno, jestli je vám 5, 20, 40, nebo 60 let.

conv

Nike Air Force 1

Kotníčkové Nike Air Force nejsou pouze basketbalovou záležitostí. Nebojte se jich a obujte se do těchto monochromaticých tenisek.

title_clanek00260

 

Adidas Stan Smith

Historie těchto tenisek se datuje již do roku 1965. Nesou jméno po tenisové legendě, která je navrhla. Původním modelem jsou celobílé Stan Smith se zelenými detaily. Díky kulaté špičcce a jemné perforaci znázorňující Adidas pruhy, jsou minimalistické a elegantní zároveň. Za vše mluví i to, že to byly první tenisky, ve kterých se módní ikona Victoria Beckham ukázala.

PicMonkey Collage

New Balance

Tyto běžecké boty si zamilujete především pro jejich pohodlí. New Balance mají na výběr celou škalu barev, odstínů, materiálů a provedení. Zaručujeme, že u této značky si vybere opravdu každý!

new-balance-576-dark-navy

Reebok Clasic

Klasické Reeboky zažívají opět svůj boom a to hlavně ve světě módy. Jejich dokonalé propracování vám učaruje! Reebok Clasic jsou redakcí nominovány na nejpohodlnější tenisky roku. Ty musíte zkusit!

10522_middle_d1d350054f2734e2

Adidas Superstar

Superstar jsou absolutním must-have každého milovníka tenisek. Black & white kombinace je prostě nesmrtelná.

adidas-superstar-j-w-schuhe-weiss-schwarz-1545-zoom-2