6 rad, jak sbalit chlapa (a nebýt při tom totálně trapná)

/ Redakce

Líbí se vám nějaký muž a přemýšlíte, jak ho dostat? Muži rádi ženy dobývají, ale doba, kdy dámy tiše seděly na baru a čekaly, až některý z přítomných pánů přijde a pozve je na drink, je už dávno pryč. Přesto se ale snažte udržet si hrdost a noblesu.

1. Nevymýšlejte si

Jistě chcete zapůsobit, ale nedělejte ze sebe něco, co nejste. Říkejte o sobě jen pravdu, na každou lež se stejně nakonec přijde. A je to pak hodně trapné.

fairy-tale

2. Buďte sama sebou

Ze samé nervozity se občas chováme jinak, hrajeme si na veselé holky od vedle, ale ve skutečnosti nás třeba něco trápí a je nám smutno. Vždy přiznejte své pocity, neříkejte věci, které normálně neříkáte. Třeba ve snaze být drsná holka mluvíte sprostě, ale vy taková vůbec nejste.

3. Nesnažte se mu vlichotit za každou cenu

Když vás něco zaujme, vyptávejte se, pochvalte ho, buďte milá, ale nedělejte z něj pána boha! Muži milují, když je chválíme, musí k tomu ale být důvod. Lichotkami si ho nezískáte.

rs_500x260-150205140624-tumblr_mi9zybje7p1qb9pa3o1_500

4. Nikam nespěchejte

Myslíte, že když s ním hned po první schůzce skočíte do postele, získáte si ho tím? Pokud to přirozeně vyplyne, rozumíte si a je jasné, že se přitahujete, klidně se s ním vyspěte, ale rozhodně se do ničeho nenuťte.

tumblr_mq54ypxuyp1rlq5bgo1_500

5. Nedělejte důležitou

Buďte trochu tajemná, mějte svá tajemství a nesnažte se mu vykecat všechno. Pořád počítejte s tím, že ho nemusíte už nikdy vidět. Nehrajte si ale na důležitou a když se vás na něco zeptá (a není to nic tajného), normálně mu odpovězte.

6. Nestavte vzdušné zámky

Na prvním rande už přemýšlíte o svatbě, na druhém už plánujete, jak se budou jmenovat vaše děti? Brzděte! Jestli chlapi něco nesnášejí, tak to, když je ženy do něčeho tlačí.

200_s

Foto: Pinterest