7 nejlehčích make-up produktů na tohle léto

/ Redakce

Po víkendových tropech jsme si mohli na vlastní kůži otestovat, jak reagoval klasický make-up na naši pleť. Ve většině případů jsme dospěli k tomu, že naše make-up bag bude potřebovat update na léto. A čím jí tedy doplnit? Vsaďte na tyto dokonale odlehčené produkty, které jsou lehké jako pírko a vaši pleť nezatíží.

Giorgio Armani Maestro

Modelky ho zbožňují a moc dobře vědí proč! Je totiž opravdový Maestro a na pleti ho vůbec neucítíte. Ideální volba na horké letní dny.

m

Dior Nude Air

Hedvábný zázrak v luxusní lahvičce. Zde není co víc dodávat. Snad jen to, že ho musíte vyzkoušet.

_vyr_6184nude-air-1

L`oréal Nude Magique BB

I v drogérii se dají nají zázraky. Jedním z nich je tento BB cream, který je více než vhodný na horké letní dny. Jeho výhodou je, že se jeho barva dokáže přizpůsobit odstínu vaší pleti.

k

Chanel Vitalumiér Aqua

Make-up na bázi vody, který dokonale přilne k vaší pleti. Jeho praktické balení se vejde i do toho nejmenšího psaníčka, takže ho můžete mít vždy při sobě.

vitalumiere-aqua-ultra-light-skin-perfecting-makeup-spf-15-30-beige-30ml.3145891708806

Lancôme Cushion Foundation

Už jste podlehli cushion mánii? Ještě ne? Tak teď je ten nejlepší čas! Jeho aplikace za pomocí houbičky nemůže být jednodušší.

74a4c8ad66d37ec

Nars Tinted Moisturizer

Konzistencí lehký tónovací krém, schopnostmi stejně silný jako jako make-up. Jeho výhodou je přirozenost a to, že si sami můžete regulovat, zda chcete lehké, nebo silnější krytí. Takže viditelné pihy a zakryté nedostatky? S tímto produktem to není problém!

s1396399-main-zoom