7 věcí, které můžete dělat každý den a nebudou trvat déle než 30 minut

/ Redakce

Máte permanetní pocit, že nic nestíháte a den má tak málo hodin? Přitom stačí udělat tak málo, abyste se cítili lépe. A nebude to trvat déle než 30 minut. Slibujeme!

Procházka

Nemusíte se hned vydávat na túru. Stačí, když vystoupíte o dvě zastávky dříve a autem nebudete jezdit těch pár ulic pro kafe do vedlejší kavárny.

30 dřepů

Že nemáte čas cvičit? Výmluvy! 30 dřepů stihnete dát během toho, než se si vyčístíte zuby, nebo se vám orestuje zelenina na pánvi. Hezký zadek je prostě k nezaplacení!

Příprava jídla

Celodení hladovění, v horším případě fastfood a zdravý životní styl je fuč. A takhle pořád dokola. Přitom připravit si zdravé jídlo do práce je otázka maximálně 15 minut.

Příprava outfitu

Připravte si oblečení večer. Opravdu. Zabere to o desítky minut a nervů méně, než když budete něco ráno v polospánku lovit.

11-You-can-never-find-what-you-want-wear-because-all-other

Umyté nádobí

Naskládat nádobí do myčky, případně ho umýt, nezabere víc než 10 minut. Není nic lepšího, než ráno v vstát, vidět uklizenou kuchyň a v klidu najít svůj oblíbený hrnek na kafe.

Pravidelné odličování

Dvě minuty! Přesně tolik vás stojí cesta ke krásné pleti. A když k tomu ještě navíc přidáte další 3 minuty, stíháte i pleťovou masku. My v redakci nedáme dopustit na 3 minutovou Královskou snídani od Havlíkovy Apotéky.

Čtení knih

Jasně, nikdo z nás nemá dlouhé hodiny na čtení knih, ale co takhle 5 stránek každý den před spaním?