Arket: Nová značka H&M, kterou byste měli znát

/ Redakce

Také patříte mezi milovníky skandinávské módy a minimalismu? Pak vám nesmí uniknout tahle novinka! O co se jedná?

Seznamte se s Arket – novou značkou patřící do rodiny H&M. Nově vznikající brand otevře svůj první obchod už koncem tohoto léta. A to v Londýně na Regent Street, který bude zároveň jejím flagship store. Vzápětí se pak otevřou další pobočky v Kodani, Bruselu a Mnichově. Arket nabídne sortiment oblečení pro muže, ženy i děti a také produkty do domácnosti. Jeho hlavním DNA bude skandinávský design, který bude odkazovat na kvalitu, padnoucí střihy, nadčasovost a svěžest.

„Nadčasovost je styl mimo trendy. Jeho protipólem je svěžest, která vnáší do značky relevantnost, modernost a čerstvost. Kvalita není pouze o pocitu, ale také o způsobu, jak je naše zboží vyráběno. Vřelost v sobě nese velkorysost a zároveň osobitost“ Tak definovala značku její kreativní ředitelka Ulrika Bernhardtz.

arket

Konceptem prodejen nebude pouze oblečení, ale zároveň i kavárna a bistro nabízející skandinávskou kuchyni. Na podzim pak Arket expanduje i do světa onlinu a to konkrétně do 18 evropských zemí.

H&M má v současné době ve svém portfoliu značky COS, & Other Stories, Monki, Weekday a nově také Arket. Ten bude také stejně jako ostatní značky cenově o něco vyšší, ale o to více kvalitnější.

Nově vzniklé značce gratulujeme a už teď věříme, že si jí oblíbíme stejně, jako tolik milovaný COS a & Other Stories.

archiv firem