Bára Nesvadbová: Pralinky, které připravil sám život

/ Redakce

Minulý čtvrtek proběhl křest nové knihy fejetonů populární spisovatelky Báry Nesvadbové. Iconiq u toho nemohl chybět.

Bára rozdávala úsměvy na všechny strany, a tak křtu nechyběla pozitivní atmosféra. Kmotry knihy se stali manželé Saudkovi, kteří v tentýž moment oznámili, že čekají třetího potomka a to již velmi brzy. Pavla Hodková Saudková je již v sedmém měsíci těhotenství. Pro Jana Saudka to bude v pořadí dvanáctý potomek a jeho největším přáním je se ho dožít.

20141120_100906-1

Z knihy fejetonů ze života předčítala publiku herečka Jitka Čvančarová a po pár větách bylo jasné, že tato kniha osloví řadu z nás. „Miluji čokoládu. Nemám ráda bonboniéry. Ta nejistota, co bude uvnitř, už dávno neplodí zvědavost.“ To jsou úvodní slova ke knize samotné spisovatelky, které připomínají hlavní motto filmu Forrest Gump. Nikdy nevíme, co dalšího na nás čeká.

profimedia-0211316123

Knížka Pralinky je sbírka fejetonů o vztazích, mužích, přátelství, žárlivosti, závisti i aktuálním tématu střídavé péče. Dovolím si poznamenat, že knihu přečtete za jeden večer stejně jako já. V mnoha momentech se v ní jistě najdete, v nečekané chvilce od srdce zasmějete a možná na moment popřemýšlíte, jestli právě vás netrápí to samé. Zkrátka bez jediné pochybnosti tuto knihu všem současným ženám mohu doporučit. Zjistíte, že i slavní a úspěšní řeší stejné problémy jako vy.

647688

Foto: Profimedia.cz; Iconiq.cz