Beauty produkty, které stačí koupit v drogerii

/ Redakce

Přiznejme si to, my všechny kársou posedlé moc dobře víme, že některá kosmetika může být zatraceně drahá. Ale pozor, v tomto okamžiku přichází na řadu “drogérka” a její produkty, se kterými si bohatě vystačíme! Jaké to jsou?

Odličovací ubrousky

Micelární čistící a odličovací ubrousky jsou odpovědí každé  trošku lenivé dívky na čistou tvář. Je to asi nejjednodušší způsob, jak odstranit nečistoty a špínu z obličeje nejen na cestách! Takže ať už jste často na cestách, nebo budete trávit čas u své drahé polovičky, make-up ubrousky  budou vašim nejlepším přítelem.

MTM5MDU3NTUwMjgzODQyNjE5

Řasenka

Řasenka patří mezi produkty číslo jedna v nákupním košíku drogérkového zboží. A není se čemu divit! Řasenky jsou obvykle nejméně znatelné ve výsledném make-upu a dokáží vykouzlit stejně přitažlivý pohled jako ty luxusní. Nejenže mají nejrůzněší druhy od té na objem po tu na prodloužení řas, ale například drogistické značky jako Maybelline, Covergirl a L’Oreal se také mohou pyšnit “novým objevem” vícekrát v průběhu celého roku tak, aby zůstaly na vrcholu všech beauty trendů!

MTM5MDU3NTUwMDE1MzQyMDcw

Tužící pěna

Zatímco tužidlo často vyvolává vzpomínky na bujné neupravené a slepené kadeře z 80. let, skutečnost je taková, že se opět tento produkt začíná hojně používat. Naštěstí pro nás i tužidlo stejně jako mnoho produktů se v letech podstatně zlepšilo. Dnešní tužidlo vám dokáže udělat lokny jako ze salonu aniž by byly lepkavé.MTM5MDU3NTUwMjgzNzc3MDgz

Lak na nehty

Vzhledem k tomu, že sbírat laky na nehty je vysoce návykové,  je ve vašem nejlepším zájmu si najít oblíbenou drogérkovou značku, kterou máte rádi, a která vás uspokojí kvalitou. Abychom vám pomohli, zvolte spíš ty s gelovým efektem, mají obvykle větší výdrž. Tato technologie se může lišit od značky ke značce, ale nakonci všeho by vám měl držet na nehtech zhruba dva týdny. Zkrátka jako kdybyste měli profesionální gelovou manikúru.

MTM5MDU3NTUwMjgzOTA4MTU1

Kompaktní pudr

V neposlední řadě pudr, konkrétně ten průhledný, je jednou z výhodných koupí v drogerii. Po nanesení kompletního makeupu zafixuje make-up stejně tak dobře jako drahý pudr z parfumerie. Nicméně nezapomeňte, že zvolíte-li pigmentovanou variantu, musíte se trefit do ideálního tónu vaší pleti. V tomto případě sáhněte vždy po světlejším odstínu.Hottest-Best-Selling-Baked-Powder-Matte-Concealer-Cover-Face-Powder-Makeup-Pressed-Powder-Foundation

Suchý šampon

Nejspíš většina z nás si ráda prodlouží životnost účesu o pár dní. A přiznejme si to, někdy se nám zkrátka nechce si umýt vlasy, protože to může být peklo zacuchaných součků, suchý šampon se stane vašim nejlepším přítelm. Všichni, kdo vlastní láhev suchého šamponu, jistě ví, že už bez něj nemůžou žít. Zvolte klasický Batist, ten nikdy nezklame!

MTM5MDU3NTUwMjgzOTA4NTk4

Zdroj: Archiv firem