Boty Skechers ovládly instagram, tak si je přidejte do vánočního seznamu

/ Redakce

Tenisky Skechers jsou jedny z nejpohodlnějších, které jsme kdy měly na noze, a to díky proslulé stélce Memory Foam, kterou si redakce Iconiq mohla vyzkoušet. Skechers jsou však i boty stylové, barevně atraktivní, a tak není divu, že se v nich lidé rádi fotí a sdílí s okolím.

Dle sociálních sítí snadno rozpoznáte, které značce, stylu, designu lidé propadli. Věci, které se nelíbí, lidé prostě neukazují, proč také, nedostali by přeci “like”. Boty Skechers jsou však více než jen designové. Jsou především pohodlné, protože stélka se přizpůsobuje tvaru chodidla – doslova okopíruje chodidlo. Vybrat si můžete z několika typů Memory Foam, například AIR COOLED MEMORY FOAM, jejíž spodní část je perforovaná tak, aby zvyšovala průdušnost (tento typ stélky je použit také u modelů z řady ORIGINALS). Paměťová pěna v různých podobách zajišťuje pocit pohodlí u chůze i u celodenního nošení nebo pohybu na běžícím pásu. Brzy přijde doba novoročních předsevzetí. Ta nejčastější bývají ta související se sportem. Pokud vyrazíte po Vánocích do fitka nebo si dokonce k Vánocům nadělíte běžící pás, pak si na seznam rozhodně přidejte i boty Skechers, ať to máte komplet.

1

2

3

4

5

7

8

Nejnovější kolekci obuvi zakoupíte v obchodech Skechers v obchodních centrech Zličín, Flora nebo Chodov v Praze nebo v Pardubicích a rovněž v obchodním centru Bory v Bratislavě.

Foto: Instagram.com