Bronzový pohled do budoucna

/ Redakce

I přesto, že jaro si letos dalo pořádně načas, nic nám nebrání v tom, abychom se poohlédli po kosmetických novinkách pro letošní jaro a léto.

Společnost Estée Lauder pro letošek vsadila jednoznačně na barvy, které představují toto období v celé jeho kráse. Stačí zavřít oči a představit si písčité pláže, kvetoucí palmy či rozbouřené moře. Díky těmto prvkům vznikla limitovaná edice kolekce Bronze Goddess.

Kosmetická kolekce obsahuje nádhernou paletu pěti očních stínů ve variantě Batik Sun, v odstínech jasné zelené, zlaté a tělové. Dále v ní najdete voděodolné tekuté oční linky ve variantě Black Sands i řasenky zesilující svůdnost pohledu.

Své rty budete moci hýčkat jasnými fuchsiovými a citrusovými odstíny. K tomu vám dopomůže lesk na rty v odstínech Succulent a Squeeze, s vůněmi mučenky nebo guavy. Nezapomnělo se samozřejmě ani na rtěnky, které vaše rty pokryjí růžovými a mandarinkovými odstíny a navíc slibují dlouhotrvající efekt.

Mnohé potěší zářivý lak na nehty v korálovém odstínu. O vaši pleť se postará gelový pudr či bronzer.

Za zmínku stojí rozhodně také vůně Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent, která je ukryta ve flakónu s klasickou siluetou Bronze Goddess s novým poloprůhledným zlatým designem. Tato exotická vůně tvořená luxusními a opojnými složkami připomíná tropickou pláž, na kterou stále svítí slunce.

Foto: Archiv firem