Budou vám krátké vlasy slušet? Známe odpověď!

/ Redakce

Moderní krátký sestřih sem tam zláká snad každou ženu. Jenže nejedna z nás po takovém zásahu nůžkami zaplakala. Krátké vlasy totiž nesluší každému. Abyste pro příště nemusela ztrátu kadeří obrečet, máme pro vás jednoduchý test, který prozradí, zda je pro vás krátký střih stvořený.

Nosí je nejedna celebrita, počínaje zpěvačkou Pink, přes Kristen Stewart a Michelle Williams až po moderátorku Elle DeGeneres. V českém rybníčku nedá na krátký sestřih dopustit moderátorka Gabriela Kratochvílová. I letos je krátká kštice IN a tak si otázku, zda si nechat střihnout krátký účes nebo naopak zůstat u dlouhých vlasů, někdy položila snad každá žena. Iconiq pro vás ale má jednoduchou odpověď, ke které vám postačí jen pravítko a tužka.

foto Franziska Meiners

Stoupněte si před zrcadlo a tužku si položte vodorovně pod bradu a zároveň si rovné pravítko přiložte svisle dolů k ušnímu lalůčku. Ukazuje-li tužka na pravítku míru menší než 5,5 centimetrů, máte vyhráno a krátký účes vám bude slušet dokonale. Jestliže je ale číslo na pravítku větší, zůstaňte raději u delších vlasů. Tato jednoduchá poučka vychází z dlouholeté praxe kadeřníka hvězd Johna Frieda.

Zdroj foto: Pinterest.com, Franziska Meiners