Budoucnost sbalená v telefonu

/ Redakce

Jistě se vám někdy stalo, že jste v ruce drželi mobilní telefon, ale odložili jste prohlížení jakéhokoli obsahu na dobu, kdy budete mít k dispozici velkou obrazovku tabletu nebo notebooku. S novým zařízením Galaxy Z Fold2 5G od společnosti Samsung už nebudete muset nikdy nic odkládat. Díky velké pracovní ploše budete mít jistotu, že si cokoli budete moct prohlédnout bez jakýchkoli omezení.

Základem chytrého telefonu Galaxy Z Fold2 5G jsou dva v podstatě bezrámečkové displeje, které zabírají prakticky celou plochu zařízení. Přední displej disponuje úhlopříčkou 6,2 palce, velký hlavní displej pak 7,6 palce. Díky velikosti předního displeje můžete bez problémů číst e-maily, sledovat navigaci, nebo dokonce i fotografie a filmy, aniž byste telefon museli otevírat. Velký hlavní displej, který na vás čeká po otevření, můžete využít kdykoli, kdy potřebujete velkou plochu na sledování jakéhokoli obsahu.

Pokud potřebujete být maximálně produktivní i když u sebe zrovna nemáte tablet nebo notebook, Samsung Galaxy Z Fold2 5G vám to umožní. Díky novému designu si budete moct vybrat, jestli vám na prohlížení postačí přední 6,2 palcový displej, nebo jestli potřebujete velký 7,6 palcový hlavní displej. Velikost předního displeje zajistí bezproblémové čtení e-mailů, sledování navigace, nebo dokonce i fotografií a filmů.

Pracovní produktivita na nové úrovni

V rozloženém stavu pak uvítáte široké možnosti multitaskingu. Můžete si například otevřít několik různých souborů téže aplikace a zobrazit je vedle sebe. Různé aplikace lze zase otevírat a souběžně zobrazit pomocí funkce Multi-Window Tray. Skvěle funguje propojení s aplikacemi Windows, které lze ovládat podobně jako na klasickém stolním počítači. S telefonem si kromě práce užijete i spoustu zábavy.

Nejen práce ale i zábava

Pokud jste milovníky selfies, jistě budete mít radost. Ty totiž lze nyní pořizovat v maximální kvalitě pomocí fotoaparátu na zadní straně, kdy k náhledu scény poslouží přední displej. Do výbavy Galaxy Z Fold2 5G patří i celá řada skvělých fotografických funkcí pro pokročilé. Patří mezi ně režimy Pro Video, Single Take, Bright Night nebo tradiční noční režim. Libovolný okamžik tak můžete zvěčnit ve výtečné kvalitě.

Exkluzivní design v jakémkoli stavu

Unikátní štíhlý design si vychutnáte ve složeném i rozloženém stavu. Galaxy Z Fold2 je navíc k dispozici ve dvou výrazných barevných odstínech – Mystic Bronze a Mystic Black. Na jakékoli nejen sportovní události tak zřejmě budete vy a váš skládací telefon Galaxy Z Fold2 středem pozornosti.

www.samsung.cz