Byla odhalena reklamní kampaň Alexander Wang x H&M

/ Redakce

Konečně jsme se dočkali. Po představení své kolekce v pozici kreativního ředitele značky Balenciaga byla včera zveřejněna reklamní kampaň již dlouho očekávané spolupráce, na které se mladinký Alexander Wang letos spolupodílí.

Jak už jsme vás informovali na začátku dubna, je to právě Alexander Wang, který kývl na spolupráci se švédským módním řetězcem H&M a postaví se tak do řady za jména jako Karl Lagerfeld, Alber Elbaz nebo Missoni. A právě včera jsme opět blíž k rozluštění celé hádanky, respektive konečně víme, jak bude připravená kolekce vypadat!

6. listopadu se podle poskytnutých fotografií můžeme těšit na kousky sportovnějšího ražení – mikiny s podpisem, šortky, kabátky, legíny i šaty s průstřihy.

wang-h-and-m02

Kolekce samotná je na fotografiích prezentována prostřednictvím opravdových sportovců, Mikaelu Janssonovi pózoval před objektivem hráč amerického fotbalu Andy Carroll a také kickboxer Rivaldino dos Santos.

Vedle sportovců ale nechybí ani talentované modelky – Joan Smalls, Raquel Zimmermann, Isabeli Fontana a Natasha Poly, jejichž tváře budeme vídat v časopisech a televizních reklamách po celém světě. Kolekce se již nemůžeme dočkat, co vy?

Foto: WWD