Co byste měli vědet ještě před tím, než se rozhodnete jít na botox

/ Redakce Foto: Pinterest

V dnešní době všemožných plastických operací a zákroků je aplikace botoxu naprostou maličkost. A stává se čím dál tím populárnějším. Je tak jen na vás, jestli zůstane u protivráskových sér a krémů, nebo si vypomůžete botoxem. Tak jako tak, je tu 6 věcí, které byste rozhodně ještě před případným zákrokem měli vědět.

Alternativy pro krásnou pleť

Někdy ani ten nejlepší krém nestačí, a proto se některé ženy uchylují k botoxu. Než se k nim ale přidáte, vyzkoušejte ještě jednu cestu za krásnou pletí. A to stravou. Nejspíš to slyšíte už po několikáté, ale opravdu můžete mít díky kvalitní stravě krásnou a vyhlazenou pleť. Začněte tím, že se zbavíte všech toxinů, které ve vašem těle a hlavně v pleti máte. Naordinujte si alespoň týdenní detox v kombinaci se saunou, raw stravou, pitím litrů čisté vody a čistících čajů. A kompletně změňte jídelníček a životní styl. Budete se divit, v kolika případech díky tomu budete moc botox odložit. A to na hodně dlouhou dobu.

Pečlivě vybírejte doktora

Když už se opravdu pro zákrok rozhodnete, buďte důslední ve výběru toho správného doktora. Pročtěte si pečlivě všechny recenze, nebo se poraďte s kamarádkou, která s tím má zkušenosti. Mnoho klinik také nabízí konzultaci zdarma, takže rozhodně není od věci tuto možnost vyzkoušet. Instinkt vám už hodně napoví. Naší radou je, že tady se rozhodně nevyplatí šetřit.

Méně je více

Tady není co dodávat. Snad jen to, že ne vždycky musíte vypadat o polovinu mladší.

Zajímejte se o původ a kvalitu materiálu

Jedním z důvodů odlišující se ceny je kvalita materiálu. Pečlivě si prostudujte, které z nich jsou kvalitní a které naopak. Trvejte na jejich sdělení a původu. Možná u jiného chirurga stojí botox více jak o polovinu méně, to ale neznamená, že vám výsledný efekt vydrží stejně dlouho.

Před zákrokem

Většina lékařů vám před aplikací naordinuje antikoagulantika, jakou jsou Ibalgin, nebo Brufen. Ty zabraňují následnému srážení krve, které má za příčinu výskyt modřin. Dermatoložka z Manhattanu Patricia Wexlerová má ale další rady : ” Týden před aplikací vynechejte rybí olej, multivitamíny, zelený čaj, červené víno, skořici a zázvor.”