Čelenky se vrací! Jak je nosit?

/ Redakce

Nosíte ještě čelenky? Jako bychom na vlasové doplňky úplně zapomněli. To se ale pomalu mění. Dolce & Gabbana se rozhodli, že nás naučí je znovu nosit.

Také jste jako malá nosila čelenky, sponky a ozdobné gumičky? Teď se k nim můžete znovu vrátit. Oblíbený doplněk devadesátých a osmdesátých let je zpět. Dlouhou dobu se na ozdoby do vlasů zapomínalo, to se teď mění. A může za to Dolce & Gabbana, kteří čelenky opět vrátili na výsluní. Ti čelenky pravidelně zařazují do svých kolekcí. Letos poslali modelky na molo v opulentních štrasových a perlových čelenkách. A ty vypadaly tak úžasně, že po nich celý svět opět zatoužil.

Letos v zimě nastal jejich čas. Objevují se všude. V obchodech jich mají spoustu na výběr a všechny jsou krásné, je tedy z čeho vybírat.

Zdá se vám, že je tento trend nenositelný na běžný den? Ale vůbec ne. Můžete si je vzít kamkoli. Záleží na kombinacích. Večer budou vypadat skvěle ty velké a zářivé, přes den si vezměte drobnější a méně výrazné.

Krásně se vyjímá především na lehce rozcuchaných účesech. Ideální je stočit vlasy do nedbalého drdolu, nasadit čelenku a ještě pár pramenů vytahat po stranách obličeje.

Tak dejte čelenkám znovu šanci, vypadají skvěle.

celenka6

celenka4

celenka1

celenka2

celenka3

celenka5

 

Fotky: Pinterest